Home Bydlení Vilapark Klamovka: Harmonie městského života a klidné lokality na Praze 5

Vilapark Klamovka: Harmonie městského života a klidné lokality na Praze 5

by czeko
0 comment

Unikátní rezidenční projekt Vilapark Klamovka na Praze 5 přináší ideální spojení městského života a klidu přírody. S jedinečným výhledem na Prahu a blízkostí zelených ploch parku se stává tím pravým místem pro každého, kdo hledá bydlení bez kompromisů.

Osobitý rezidenční projekt

Vilapark Klamovka dokáže zaujmout především ty, kteří touží po bydlení ve městě, aniž by chtěli opustit klid přírody. S celkem 117 novými byty u bývalého zámeckého parku Klamovka nabízí tento projekt moderní bydlení pro páry i rodiny s dětmi. Na výběr máte ze dvou možností. První část bytů nabízí velkoměstský styl života. Druhá část je pak situována více v přírodě a nabízí tak velmi příjemné prostředí.

Hlavní benefity

Tato rezidence nabízí okouzlující výhled na Prahu, ovšem kromě toho potěší i veškerou kompletní vybaveností a zábavnými aktivitami v okolí pro děti i dospělé. Lokalita na Klamovce se skvěle hodí pro klidné bydlení se snadným přístupem do centra města. Pokud máte rádi přírodu, toto místo si zamilujete. Zelený park je totiž v bezprostřední blízkosti domů, jde tak o ideální místo pro relaxaci a sportovní aktivity.

Moderní design

Všechny bytové jednotky v rámci projektu byly navrženy ve spolupráci se zkušenými designéry. Výsledkem je moderní a funkční bydlení s osobitým charakterem. K dispozici je široká škála bytů s možností vlastních úprav. Každý si tak může vytvořit domov přesně podle svých představ. Koupě bytu na Praze 5 ve Vilaparku Klamovka znamená spojení výhod města s klidným přírodním prostředím.

Tento rezidenční projekt přináší moderní bydlení s okouzlujícím výhledem na Prahu. S pečlivě navrženými byty, zelenými parky a kompletní vybaveností v okolí představuje ideální místo pro život. Investujte do pohodlí, moderního designu a přírodní krásy.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz