Home Magazín Pracujete v zemědělství? Víme, jak udržíte svá vozidla v nejlepším možném stavu

Pracujete v zemědělství? Víme, jak udržíte svá vozidla v nejlepším možném stavu

by PH
0 comment

Zemědělci mají velmi těžký způsob obživy, který si zaslouží respekt. Při své práci se neobejdete bez celé řady těžkých strojů, jimž kraluje zejména traktor. Chcete svého parťáka na kolech udržet zdravého a v dobré kondici po dlouhá léta? Pak mu dopřejte originální díly.

I Zetor si zaslouží péči

Drtivá většina zemědělců v naší zemi nedá dopustit na proslavený Zetor. Tato značka je tu s námi již po několik generací, a to konkrétně od roku 1946. V dnešní době v něm samozřejmě najdete spoustu elektroniky, bezpočet inovativních funkcí i dalších vychytávek. A to je částečně i problém. Může se totiž pokazit spousta věcí. Většinu z nich si přitom neopravíte snadno v dílně, jako tomu bylo za generace vašich dědečků.

I když si dokážete sami spravit celou řadu součástí, neobejdete se bez originálních náhradních dílů (raději zapomeňte na použité a neoriginální kusy). Naštěstí si je lze objednat z pohodlí domova od počítače.

Objednávka na kliknutí myši

Sháníte na Zetor 25 náhradní díly? Nebo potřebujete spíše vybavit moderní traktor, který se neřadí do kategorie veteránů? Ať tak, nebo onak, podívejte se na internetové stránky oblíbeného online obchodu BVM.

V jeho prostředí si snadno objednáte jak maličkosti (pracovní osvětlení, těsnění, filtry, pojistky…), tak i velké díly (vstřikovací čerpadla, brzdové čelisti, alternátory, tlumiče…). Jednoduše a rychle tak seženete veškeré potřebné položky pro úspěšnou opravu svého plechového parťáka.

Chcete-li ušetřit, nezapomeňte sledovat pravidelné slevové akce, během nichž se ceny vybraného zboží sníží klidně až o 18 %. Stejně tak popřemýšlejte, jestli nebude lepší odeslat těmto odborníkům poškozený díl poštou a nechat si místo něho poslat repasovanou náhradu. Záleží jen na domluvě.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz