Home Móda Jaké pánské společenské oblečení vzít na ples, svatbu nebo promoci?

Jaké pánské společenské oblečení vzít na ples, svatbu nebo promoci?

by PH
0 comment

Máte v plánu vyrazit na promoci, ples nebo svatbu a nevíte, jaké pánské společenské oblečení vlastně vybrat? Nejdříve mrkněte do pozvánky, kde požadovaný dress code bývá často předepsaný. Pokud ale tato informace chybí, může vsadit na ověřené klasiky nebo i trochu zaexperimentovat.

Výběr toho správného společenského oblečení na promoce, plesy či svatby může být pro mnohé pány zapeklité. Dumání nad tím, co na sebe vlastně obléci, je často nekonečné. Pokud nechcete způsobit módní i společenské faux pas, držte se toho, co se v minulosti ostatním již několikrát osvědčilo.

Pánské společenské oblečení a promoce

Promoce jsou jednoznačně pozitivní událostí, na kterou studující dlouhá léta čekali. Radostným chvilkám je proto potřeba přizpůsobit i outfit. Pro muže je vhodné zvolit formálnější, avšak nepříliš nápadné oblečení. Vhodnou volbou může být třeba tmavě laděný oblek.

K tomu je možné přidat bílou košili a elegantní kravatu, která se může barevně shodovat s outfitem promujícího. Klasická a čistá kombinace barev zajistí pro tento významný den elegantní a střízlivý vzhled.

Co vzít na plesy?

Plesy oproti promocím nabízejí více prostoru pro kreativitu. Ten správný outfit je potřeba vybírat v návaznosti na téma celé akce. Pro formálnější plesy může být vhodný smoking, který je zárukou solidnosti. Ti, kteří se ale od většiny chtějí odlišit, mohou zvolit smoking v netradiční barvě nebo s originálními detaily. Pro méně formální plesy lze zvolit šedý oblek s elegantními doplňky, jako jsou zajímavé manžety, motýlek nebo stylové boty.

Jak je to se svatbami?

Svatby jsou další událostí, pro kterou je typická všudypřítomná radost a slavnostní atmosféra. Volba obleku na svatbu by se však měla odvíjet od míry formálnosti celého svatebního obřadu. Pánové by měli vzít v potaz i zvyklosti páru. Skvělou volbou může být světle barevné společenské oblečení, které je v posledních letech velice trendy.

Pokud se na světle laděný outfit necítíte, můžete sáhnout po klasice. Pro většinu svateb totiž stačí osvědčený tmavý oblek, bílá košile a elegantní kravata.

V každém případě je ale důležité přizpůsobit svůj dress code tomu, v jakých barvách se celá svatba odehrává. Je totiž vždy pěkné, když pánské společenské oblečení dokonale ladí s celkovou atmosférou radostné události.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz