Neděle, 4 června, 2023
Domů » Lázně Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka

by Emma Nová
0 comment

Doslova v lůně hor Hrubého Jeseníku můžete najít tento jedinečný lázeňský komplex. Lázně Karlova Studánka vynikají vskutku nádhernou lokalitou – daleko od měst, průmyslu a zplodin z aut a továren, daleko od hluku i intenzivního turistického ruchu, daleko od všeho, co by mohlo rušit Váš klidný pobyt v lázních. Přírodní chráněná krajinná lokalita zaručuje absolutní klid a panenskou přírodu, kterou si zde můžete vychutnat doslova plnými doušky.

Lázeňský pobyt je doporučen zejména pro ty, co trpí problémy s klouby – na ty jsou nejlepší rašelinné zábaly. Dále pro lidi s dýchacími obtížemi  – je obecně známou věcí, že čistý horský vzduch dokáže udělat divy, jako lázeňský pobyt pro seniory a zkrátka všechny, kdo potřebují oddechnout si na chvíli od spěchu a stresu všedního života.

Lázeňský komplex je už přes 200 let starý a i v moderní době si dokázal zachovat příjemnou atmosféru elegantního devatenáctého století. Atmosféra z malebných roubenek jen dýchá a dojem podtrhují i kavárničky a příjemné restaurace v okolí. Raritou je i nedaleký umělý vodopád. Krásné okolí lázní je jako stvořené pro procházky (a nordic walking), ideální je vyrazit kupříkladu na horu Praděd nebo na méně navštěvovaný  Ronaldův kámen.

Hosté mají na výběr z několika nabídek – Zážitkovým víkendem začínaje a pobytem s Nordic walkingem konče. Kromě toho lze do lázní odjet užít si jarní prázdniny nebo i oslavit Silvestra. Ti, kdo se přijeli především zrelaxovat jistě ocení nabídku rašelinových zábalů, masáží a pobytů v solných jeskyních.

Ubytovat se hosté mohou v šesti lázeňských domech a několika apartmánech v nově zrekonstruované vile Eugen.

Pokud sháníte vhodný dárek pod stromeček, můžete pobyt v lázních Karlova Studánka darovat formou dárkového poukazu. Jen těžko byste hledali dárek, který bude vašimi rodinnými příslušníky oceněn více.

Pro více informací navštivte webovou stránku lázní http://www.e-lazne.eu/lazne-Karlova-Studanka, kde se můžete dozvědět ještě mnohem více, prohlédnout si fotogalerii nebo si pročíst nabídky jednotlivých pobytů.

Redakce doporučuje

Leave a Comment

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz