Sobota, 3 června, 2023
Domů » Slavné nevěsty

Slavné nevěsty

by Emma Nová
0 comment

Která z nás by nechtěla být nevěstou a vzít si třeba prince nebo milionáře. Princezna Diana, když se vdávala, měla na sobě šaty s vlečkou dlouhou 7,5 metrů slonovinové barvy s velkými nafouklými rukávy, což se v té době nosilo. 

Chtěla vypadat jako princezna z pohádky. Šaty byly z hedvábí se skutečnými perlami a flitry. Ruku jí zdobil slavný snubní prsten s modrým safírem.

Další krásnou nevěstou byla herečka Grace Kelly, která se ve svých svatebních šatech cítila jako víla. Byly vyrobeny ze slonového hedvábí a pošity tisícem perel.

Šaty Jacqueline Kennedy byly též velmi krásné, vyznačovaly se rukávky, které odhalovaly ramena, takzvaný lodičkový výstřih. Materiál na jejich výrobu byl taft a staly se vzorem pro další elegantní modely ve francouzském stylu.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení lva nebo znamení ryby.

Redakce doporučuje

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz