Home Magazín S titulem MBA vám nejistá budoucnost nehrozí

S titulem MBA vám nejistá budoucnost nehrozí

by czeko
0 comment

Zdá se, že nejen naší zemí, ale i světem kolem nás, procházejí poslední dobou skoro samé problémy. Většinu sice ze své pozice přímo ovlivnit neumíme, ale i tak se můžeme na blízkou budoucnost dobře připravit.

Ať už podnikáte, nebo máte svého zaměstnavatele, zajisté vám neunikly zprávy o zdražování energií, znehodnocování peněžních prostředků či o redukování personálních kapacit. Je prakticky jisté, že toto krizové období nezmizí přes noc a každý musí v současnosti začít hlavně u sebe. Právě v období krize totiž u mnohých z nás nejvíce roste vlastní potenciál.

Ideálním pomocníkem v profesním seberozvoji je manažerské vzdělání. V poměrně krátkém čase se díky tomuto studiu můžete kariérně posunout o řadu let a naučíte se během něho poznatky, které vám pomohou současnou situaci profesně zvládnout jak ve vlastní firmě, tak i u zaměstnavatele. Správný zaměstnavatel totiž umí ocenit nejvíce ty, kteří na sobě neustále pracují a umí přijít s funkčním řešením.

Studium MBA v klasické a momentálně i velmi oblíbené online formě již řadu let stabilně nabízí například Cambridge Business School. Právě online MBA studium si volí pracovně ti nejvíce vytížení manažeři, ředitelé, podnikatelé, ale i běžní zaměstnanci, kteří touží po kariérním růstu a naplnění svých pracovních ambicí. Online forma studia se vždy optimálně přizpůsobí vašemu časovému harmonogramu, studujete tedy kdykoli a kdekoli. A to primárně díky propracovanému e-learningovému systému, který škola ušila na míru požadavkům svých studentů. Své studium, knihovnu a studijní doplňky tak mohou mít neustále u sebe. Další výhodou MBA studia je i jeho délka. Toto studium trvá jen o něco déle než jeden rok, během kterého lze získat spoustu nových poznatků, vjemů a zejména praktických zkušeností, které se dají v každém zaměstnání okamžitě využít. Po celou dobu studia je pak samozřejmě k dispozici tým lektorů, který je složen především z odborníků z praxe, kteří jsou schopni poradit i s těmi nejaktuálnějšími problémy z oboru.

Studium MBA vás tedy dokonale připraví na nové i stávající kariérní výzvy a díky nabytým vědomostem si natrvalo zvýšíte svou hodnotu na trhu práce.

Pokud nad studiem MBA přemýšlíte a váháte nad tím, kdy začít, doporučujeme klidně i hned teď. Vzdělání je tou nejlepší investicí a čím dříve s ním začnete, tím dříve se vám bude zhodnocovat. Podzimní cyklus začíná již v těchto týdnech.

Veškeré informace, nabídku programů, reference studentů i přihlášku ke studiu naleznete na stránkách Cambschool.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz