Home Bydlení Zahradní nábytek ještě hojně užijete, i když je podzim v plném proudu

Zahradní nábytek ještě hojně užijete, i když je podzim v plném proudu

by czeko
0 comment

Také patříte k majitelům terasy, balkonu, nebo lodžií, kteří se zajistili před nepříznivým počasím tím, že si opatřili odnímatelné stínění stěn terasy nebo pergoly. Možná máte k dispozici plynový ohřívač, který vám citelně zvedne teplotu i večer, kdy už sluníčko nesvítí a nehřeje.

I ti, kdo ale mají „pouze“ klasické terasy, balkony nebo zahradu, během hezkých podzimních dnů rádi usednou do bezpečí zahradního nábytku a užívají si slunečních paprsků, díky nimž např. naše tělo vytváří tolik potřebný a důležitý vitamin D. Proč si právě teď neudělat radost? Pojďte si koupit zahradní nábytek, který přečká bez úhony rozmary počasí. Téměř celý rok se můžete těšit z venkovního prostředí.

Zahradní nábytek na balkon i terasu

Oblíbeným je zahradní nábytek s ručně tkaným PE povrchem. Designu pomáhají i masivní kovové nohy a celkově tvar křesel i stolu. Sestava zahradního nábytku tvořená stolem a dvěma křesly nebo stolkem, dvěma křesly a sedačkou se hodí jak na terasu, tak k bazénu, na zahradu i na balkon či lodžii.

Sestavení je naproste snadné i pro netechnické typy. Jeden typ šroubu a ilustrované pokyny vám pomohou složit venkovní posezení cobydup.

Součástí sestavy jsou i pohodlné 5 cm silné polštáře a ergonomická opěradla. Kryty se dají sundat, na stole je skleněná deska, kterou snadno vyčistíte od příp. vylitých nápojů nebo jídla.

Pojďte se pohoupat

I teď na podzim si můžete pohovět v houpací síti. Pořiďte si třeba barevnou houpací síť pro 2, která má nosnost 300 kg, je pevná, kvalitní, prostorná a aby se vám dobře relaxovalo, má i dva polštáře. Na finecase.cz je k dostání ve dvou barevných variantách. Pověsti ji můžete na terasu, balkon, ale i ven, do parku či kempu.

Podívejte se na webové stránky finecase.cz a vyberte si kvalitní zboží, s nímž budete jistě spokojeni.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz