Home Magazín Magic Lady | automat online s 9 samostatně stojícími válci

Magic Lady | automat online s 9 samostatně stojícími válci

by czeko
0 comment

Že jste hrací automat s 9 samostatně stojícími válci ještě neviděli? Připravte se na setkání s Magic Lady! Ta vám ukáže, že i taková hra může mít pořádné grády. A že dokáže servírovat obrovskou porci zábavy!

Tři nebo devět válců?

Nedejte se zmást prvním pohledem. Tohle je pořádná divočina. Nejen že uvnitř tohoto online automatu čaruje krásná Lady, ale setkáte se v něm s celkem 9 samostatně stojícími válci. Tyto válce jsou sice umístěné nad sebou a vedle sebe jako v klasickém tříválcovém automatu, symboly na nich jsou ovšem oddělené, tzn. že hra v každém z nich plyne zvlášť.

Vývojářské studio Apollo Games do tohoto automatu dalo spoustu invence, takže nejen že se každé políčko tohoto automatu roztáčí samostatně, ale netradičně zde trefíte také výhru. Vyhráváte pokaždé, když se na herním poli objeví tři a více herních symbolů. A přitom vůbec nezáleží na postavení symbolů. Tento herní automat nemá vůbec žádné výherní řádky. Počítá se skutečně pouze to, kolik symbolů na hracím poli vytočíte.

Ke dosažení nezbytného množství symbolů dopomůže také samotné Magic Lady. Ta zde plní funkci Wildu, tj. může zastoupit jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli. Pokud se vám navíc podaří sestavit výherní kombinaci právě i s Magic Lady, dostanete se do bonusové hry. Za každou výherní kombinaci sestavenou s Magic Lady dostáváte sedm volných točení. V rámci free spinů pak můžete vytočit velmi zajímavou výhru bez toho, že byste něco museli platit.

Magic Lady – závěrečné shrnutí

Protože česká online casina jsou doslova zaplavená ovocnými automaty a dalšími „klasickými“ hrami, vždycky uvítám, když narazím na hrací automat, který je netradiční. A Magic Lady mezi netradiční hrací automaty rozhodně patří. Magic Lady by se dal definovat jako exotický. Člověk k němu rád zavítá pro osvěžení, na druhou stranu se dá jen těžko představit, že by u něj vydržel nějakou delší herní seanci. Tenhle hrací automat se hodí spíše jako mezizastávka při hledání dalšího zajímavého herního dobrodružství. To mu ovšem neubírá nic na přitažlivosti.

Jako všechny další automaty od vývojářského studia Apollo Games, můžete Magic Lady roztočit už od 5 Kč spin.

https://www.forbescasino.cz/

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz