Domů » Odolné vinylové podlahy Gerflor DESIGNART se hodí do bytu i komerčních prostor

Odolné vinylové podlahy Gerflor DESIGNART se hodí do bytu i komerčních prostor

by Emma Nová

Přitahuje váš pohled podlaha s přírodním vzorem? Imitace dřeva nebo kamene může působit harmonicky a klidně a ve spojení s vinylem se jedná o ideální kombinaci. Firma Supellex nabízí mnoho rozličných variant vinylových podlah a nyní také kolekci Gerflor DESIGNART. Tato skupina se dále dělí na několik jednotlivých druhů podlah, aby byly uspokojeny i nejmenší zákazníkovy potřeby. Kromě odolnosti, izolace a jednoduché aplikace bylo myšleno také na životní prostředí, a proto je tato kolekce ze 100% recyklovatelného materiálu.

více v článku...

DESIGNART Home

Pokud vybavujete byt nebo jiné obytné prostory, lze zvolit podkategorii DESIGNART Home. Aplikace je snadná, jelikož se jedná o celoplošné lepení a lze pod ní zabudovat podlahové topení. Vinylová podlaha se dále chlubí skvělými odolnými vlastnostmi a schopností tlumit zvuk a udržet teplo.

DESIGNART Home Click

Kombinace podlahy do domácnosti s motivem dlažby nebo dřeva. Pozitivní vlastnosti má tento typ stejné, jako DESIGNART Home, avšak ještě navíc je vybavena o LOCK systém, díky kterému lze jednoduše podlahu pokládat, ale rozkládat. Pokud dojde k poškození, lze díl odstranit a jednoduše nahradit novým.

DESIGNART Traffic

Jestliže požadujete vyšší odolnost a podlahu, která snese více návštěvníků, je DESIGNART Traffic perfektní volbou. Vinylová vrstva je v tomto případě vyšší, tudíž i odolnější a hodí se tak nejen do bytových ,ale i do komerčních prostor.  Kromě toho je podlaha 100 % recyklovatelná a tlumí zvuky chůze.

DESIGNART Traffic Click

Na jednoduchost bylo myšleno také při návrhu DESIGNART Traffic, kdy je opět možné zvolit variantu se systémem LOCK. Díky tomu je pokládání snazší a při demontáži nebo výměně jednotlivých dílců je výrazně usnadněna práce.

Díky vinylové podlaze výrazně ušetříte také své finance. Skvělé izolační vlastnosti udrží teplo uvnitř domu nebo bytu a omezí průnik chladu.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

Redakce doporučuje