Home Finance Rusňákova Investiční skupina DRFG měla úspěšný rok

Rusňákova Investiční skupina DRFG měla úspěšný rok

by czeko
0 comment

Davida Rusňáka znáte jako akcionáře DRFG, brněnské investiční skupiny. Skupina je dobře známa nejen ve svém domovském jihomoravském regionu. David Rusňák není pouze podnikatelem, vášnivým cestovatelem a milovníkem kvalitních vín, ale také mecenášem. Již v době založení DRFG se zasadil také o vznik Nadace DRFG.

Několik významných akvizic se skupině DRFG podařilo uskutečnit v loňském roce. Brněnská skupina se soustředí mimo jiné na nemovitosti, pracuje s nimi skrze nemovitostní fond CZECH FUND. Ten loni rozšířil své portfolio např. o dvě olomoucká nákupní centra. Fond klientům poskytuje stabilní zhodnocení dlouhodobého charakteru, které se pohybuje mezi 4 a 5 %. Největší předností je bezesporu skutečnost, že investovat do fondu si může dovolit opravdu každý. Investice je možná od částky pět set korun za měsíc.

Své podnikatelské aktivity David Rusňák sdružil do skupiny DRFG

Portfolio investiční skupiny DRFG je opravdu pestré. David Rusňák si rád pochutná na dobrém jídle, v tomto ohledu upřednostňuje tuzemskou gastronomii. V oblibě má zejména tradiční českou a rakousko-uherskou kuchyni. A právě tento typ kuchyně můžete ochutnat i v Rusňákově brněnské restauraci Konfit. Kromě toho se zabývá také uměním, investuje například do obrazů. Oblíbil si české malíře. Neváhá podpořit celou řadu kulturních, sportovních a charitativních akcí napříč regiony.

Investiční skupina DRFG byla dlouholetým partnerem mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno. V loňském roce se skupina opět jako partner podílela na světoznámém a oblíbeném Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Další dlouhodobá spolupráce probíhá na sportovním poli, kde DRFG podporuje hokejový klub Kometa Brno. Investiční skupina se spolu s hokejisty již dvakrát těšila ze zisku titulu mistrů extraligy. Z fotbalu pak můžeme jmenovat také spolupráci s Baníkem Ostrava.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz