Home Bydlení Pojištění ku prospěchu vaší domácnosti

Pojištění ku prospěchu vaší domácnosti

by czeko
0 comment

Žijeme v moderní době, které se z hlediska úrovně služeb a technologií nemohou předchozí časy rovnat. Samozřejmě je ovšem nutné střízlivě prohlásit, že ne všechny skutečnosti ovlivňující život se dočkaly zlepšení. Vrásky na čele přidělávají především přísnější podmínky bankovních společností z hlediska žádání o hypotéky, ale také bezpečnostní rizika číhající na každém kroku. Pokud chcete svou domácnost a rodinu efektivně ochránit, určitě zvažte některá pojištění, které vám v následujících řádcích představíme.

Pojištění majetku jako ochrana před fatálními škodami

Přírodní katastrofy, zkraty v elektromotorech, zloději, vandalové, rozbitá potrubí ani divá zvěř se bohužel neptají, kdy se mohou přihlásit o slovo. Ve všech těchto případech se škody způsobené na vaší domácnosti mohou vyhoupnout do závratných výšin a pokud vám nikdo nebude krýt záda, se vzniklými náklady si bohužel musíte poradit sami. Pojištění majetku a odpovědnosti samozřejmě nefunguje jako ochrana vůči škodám jako takovým. Postará se o své klienty v otázkách výdajů na sjednání nápravy.

Nechceme přivolávat neštěstí, nicméně faktem zůstává, že problémy přicházející ve chvílích, kdy jsme na ně nejméně připraveni. To se vám s pojištěním nemůže stát.


Pořiďte si pojištění odpovědnosti.


Pojištění proti blbosti platí po celém světě

Pojištění majetku je poměrně tradičním finančním produktem, takže jeho specifika nebudeme nijak detailněji rozebírat. Zastavíme se ovšem u pojištění proti blbosti, které ještě stále mnoha občanům naší země vůbec nic neříká. Uveďme si proto konkrétní příklad, kdy jeho přítomnost oceníte. Před odchodem do práce si v koupelně umyjete ruce a zapomenete vypnout kohoutek. Po návratu domů zjistíte, že došlo k vytopení celé místnosti a také sousedů po vámi.

Díky pojištění odpovědnosti, které kryje škody způsobené běžnou občanskou činností, si s uhrazením nákladů nemusíte lámat hlavu. Jeden produkt navíc stačí pro všechny členy vaší domácnosti včetně zvířat a platí celosvětově. Rozdíly se vyskytují pouze z hlediska pojistných limitů, které si každý nastaví dle vlastní potřeby.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz