Home Finance Dovolené se Češi nevzdávají. Jsou ochotni se kvůli ní zadlužit

Dovolené se Češi nevzdávají. Jsou ochotni se kvůli ní zadlužit

by czeko
0 comment

Patříte k Čechům, kteří jezdí na dovolenou rok, co rok? Nebo jezdíte během roku na dovolenou i víckrát? Pak pravděpodobně patříte k té polovině Čechů, která si nedovede odpustit vysněnou dovolenou, kterou si samozřejmě po pracovním roce zaslouží. Jenže přesně tito lidé si dovolenou neodpustí ani ve chvíli, kdy na dovolenou zkrátka nemají finance. Aby na dovolenou mohli jet, půjčují si od rodiny, přátel, ale nejčastěji míří do společnosti PROFI CREDIT pro Pojištěnou půjčku. 

I když je samozřejmě vhodnější půjčit si od rodiny nebo přátel, mnozí lidé nechtějí, aby jejich rodina věděla, že na dovolenou nemají. A tak si vezmou půjčku, kterou sice budou splácet daleko déle, než jak dlouho bude trvat jejich dovolená, ale to není překážkou. 

Půjčka alespoň na uhrazení zálohy

Zatímco někteří se neostýchají a berou si poměrně vysoké půjčky, které jim mají uhradit jejich dovolené, jiní k tomu přistupují trochu střízlivěji a půjčují si peníze jenom na zaplacení požadované zálohy. Moc dobře si totiž spočítali, že jim výplata přijde do doby, než budou muset uhradit zbylou částku z ceny dovolené. 

Půjčky na zimní i letní dovolené

I když by si člověk řekl, že nyní se berou půjčky jenom na zimní dovolené, opak je pravdou. Lidé, kteří jsou milovníky léta a tepla, moc dobře vědí, že nejlepší ceny letních dovolených jsou právě nyní. A i když je léto až za půl roku, kupují si dovolenou s dostatečným předstihem. 

Většinou však ti, kteří si kupují dovolenou s opravdu půlročním, ne-li větším předstihem, jsou právě ti, kteří si berou půjčku jenom v takové výši, jakou potřebují k úhradě zálohy. Už koupená dovolená je pak pohonným motorem k tomu, aby si do konkrétního termínu našetřili zbytek a také něco málo na útratu.

A jak jste na tom vy? Půjčujete si na dovolenou nebo si na ni poctivě šetříte?

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz