Home Magazín Rašelina je zázrak z přírody

Rašelina je zázrak z přírody

by czeko
0 comment

Umletím rašeliny nadrobno se získá jemná hmota. Organicko-minerální látky obsažené v rašelině při zahřátí působí blahodárně na celý organismus. Skvěle se vstřebávají do pokožky, kterou vyživují a díky lepšímu prokrvení napomáhají tomu, že pokožka vypadá svěže a je hladší a vypadá mladší. Rašelinové zábaly mají také vynikající antibakteriální a detoxikační účinky.

Rašelinové koupele a zábaly mají blahodárný účinek na lidské tělo a jejich benefity byly otestovány celými generacemi. Obsahují velké množství živin, minerálů, přírodních prvků a také taniny, vosky, enzymy nebo velmi kvalitní huminovou kyselinu. Rašelinový nosič tepla a stejně horké koupele s obsahem rašelinového extraktu také významně pomáhají pacientům s lupénkou.

Rašelinové zábaly a koupele ovšem nepomáhají pouze zlepšit stav pokožky. Rašelina je hojně využívána také ve fyzioterapeutické léčbě, při chronických bolestech zad a kloubů a k uvolnění namožených svalů. Pacienti s artrózou, či po operacích páteře využívají v lázních léčebné obklady a koupele s rašelinou jako první volbu ke zlepšení jejich obtíží. Ve spojení s fyzioterapeutickou manuální terapií a cvičením pod odborným dohledem, mají rašelinové zábaly a obklady skvělé výsledky.

U jakých onemocnění vám rašelinové zábaly a koupele pomohou?

· Revmatická onemocnění, bolest páteře a kloubů

· Neurologická a neurodegenerativní onemocnění

· Artróza

· Onemocnění dýchacích cest

· Bolesti svalů a kloubů

· Léčení ekzému, psoriázy, akné

· Urologická a gynekologická onemocnění

· Nemoci zažívacího traktu

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz