Neděle, 4 června, 2023
Domů » Ať i vaše střecha vydrží desítky let

Ať i vaše střecha vydrží desítky let

by Emma Nová
0 comment

Při stavbě domu vám dá firma na výběr v mnoha chvílích. Budete si moct vybrat líbivé kachličky do koupelny, také si budete moct vybrat z množství typů podlah a podobně. Stejně tak vám bude nabídnut výběr ideální střešní krytiny. S výběrem však samotná firma vždy pomůže. Zejména společnost ORCAN GROUP s.r.o. se snaží o to, aby konečná stavba byla k vaší celkové spokojenosti. Zároveň však upozorňuje na to, že aby byla zajištěná výdrž střechy na několik desítek let, vybírat byste si měli především z nabízených betonových tašek, které se pyšní právě dlouhou životností. 

Pokud se rozhodnete pro betonovou střešní krytinu, která bude umístěna na váš dům, spojí se lehkost střešních krytin a pálených tašek. Na rozdíl od plastových nebo plechových tašek se betonové tašky pyšní dlouhou životností, jak již bylo zmíněno, i když je však pořizovací cena krapet vyšší. 

Jestliže si nejste betonovými střešními taškami tak úplně jistí, prozradíme vám další výhody této střešní krytiny, která se hodí nejen na nízkoenergetické domy, ale také na moderní domy, které odpovídají aktuálním módním trendům. 

Odolné a stálé

Předními výhodami betonových střešních krytin je především to, že jsou odolné vůči přírodním vlivům a také proti mechanickému poškození. Kromě jiného mají stálý tvar a neprosakují, což je jejich další výhoda. Velice snadno se pokládají, což ocení především kutilové, kteří si chtějí aktivně pokládat krytiny na střechu sami. 

Střecha nejrůznějších barev

Betonové střešní krytiny aktuálně najdete v nejrůznějších provedeních a barvách. Výrobci se nechávají slyšet, že se inspirují aktuálními trendy, aby zákazník byl vždy spokojen. Provedení a barvy samozřejmě nemají vliv na kvalitu tohoto typu střešní krytiny. 

Výše zmíněná firma vám však vždy pomůže, případně to nechte celé na ní a nechte ji postavit třeba nízkoenergetický dům na klíč.

Redakce doporučuje

Leave a Comment

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz