Home Finance Máme pro vás investiční zlato s garancí

Máme pro vás investiční zlato s garancí

by PH
0 comment

Také z vašich úspor užírá inflace? Nejste sami. Pokud nechcete, aby se tak dělo, musíte je vhodně investovat. Do čeho?

Nabízejí se nemovitosti, dluhopisy, akcie, cenné papíry nebo třeba kryptoměny. Volba vhodného investičního nástroje není zrovna jednoduchá. Záleží na mnoha okolnostech, jako je množství peněz, které chcete zhodnotit, ale i doba, v jaké investujete. Jiné nástroje jsou vhodné v časech ekonomického růstu, jiné v době ekonomické krize, v níž jsme už nějakou dobu až po uši.

Investování v době ekonomické krize

Jednou z komodit, která je schopna ochránit úspory před zhoubnými vlivy inflace je investiční zlato, které si v dlouhodobém horizontu drží svou až na drobné výkyvy stálou cenu. Mezi rafineriemi, které vyrábějí investiční zlato, jsou jedničkou v garanci ryzosti a původu především švýcarské zlaté slitky z portfolia rafiérie Argor-Heraeus, které v Čechách a na Slovensku distribuuje společnost Zlatovna.

Zlaté slitky s hologramem

Nedílnou součástí zlaté cihličky je hologram ražený do zadní strany slitku, který se tak stává jeho nedělitelnou součástí. Nejedná se tedy o nějakou nálepku, kterou by šlo sundat a přenést na jiný slitek, ale o speciální holografickou technikou Kinebar® vyražené giloše. Tato technika, která se se používá i pro zabezpečení bankovek nebo cestovních pasů, dává kupujícím stoprocentní jistotu, že skutečně investují do ryzího zlata.

Chráněná obchodní známka

Kinebar je chráněná obchodní známka společnosti UBS (Union Bank of Switzerland) představující aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Název kinegram pochází z řeckého slova „pohyb“ [kínesís] a „psané“ [grámma]. Gilošový obraz mění obrys i barvu při mírném pohybu slitkem. Ve středu grafického symbolu jsou zřetelná písmena A a H.

Nutno podotknout, že přední strana slitku je identická se slitky běžné produkce. Příjemné rovněž je, že slitky s hologramem nejsou významně dražší, než slitky obyčejné.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz