Home pro Ženy Buďte jedineční, nesplyňte s davem. Jak vonět jinak?

Buďte jedineční, nesplyňte s davem. Jak vonět jinak?

by PH
0 comment

Asi znáte ten pocit, že někoho potkáte, on se kolem vás provine a vy ucítíte parfém, který znáte, protože jej nosí každý pátý. Což nevadí, pokud to někomu vyhovuje, proč ne? Příjemná vůně vytváří atmosféru kolem nás, a když jsme v opojném hávu, máme hned lepší náladu. Jsou však lidé, kteří chtějí mít nezaměnitelnou voňavou stopu. Takovou, kterou jen tak někdo nezanechá. Právě pro ně jsou tu niche vůně.

Luxusní niche parfémy

Originální, sofistikované, nezapomenutelné. Takové jsou niche parfémy. Jde o vůně specifické produkce. Nenajdete je v masových parfumériích, spíše v těch specifikovaných. Světoví parfuméři si s takovou vůní daleko více vyhrají, nebojí se kombinovat různé složky. Pokud si koupíte klasickou vůni, byť luxusní módní značky, nejde o luxus jako takový, protože se jedná pouze o doplněk. Proto koupíte šaty u Chanelu i za 100 000 korun, zatímco brýle „jen“ za 15 000 korun. Vůně světových módních značek jsou dostupné pro každého, protože jde o vedlejší produkt, jistou marketingovou podporu. A v důsledku té masovosti má parfém pak každý. Pokud tedy chcete jedinečnou vůni, pak zvolte právě niche, což je něco jako ony šaty od Chanelu v parfumářském odvětví.

Baccarat levně

Niche vůně jsou různé, je mezi však pár značek, které jsou slavné právě jako ony oděvní značky v módě. Znáte Baccarat? Stačí říct jen ono jméno. Jde totiž o název parfému věhlasné značky Maison Francis Kurkdjian, specifická, smyslná unisex vůně se stala inspirací mnoha influencerům, kteří produkují tělové oleje či oleje do praní, a ty voní právě jako Baccarat. Flakon však stojí tisíce. Můžete mít vůni ale za pár stovek. Jde o alternativu, značka není vidět, takže nikdo nepozná, že nemáte originál. U Romeron parfum najdete alternativu této vůni v podobě parfému PLATIN 248. A mrkněte i na další alternativní parfémy, které Romeron nabízí.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz