Home Rady a návody Bistro NATOO – rychlé občerstvení trochu jinak

Bistro NATOO – rychlé občerstvení trochu jinak

by czeko
0 comment

Nový originální koncept společnosti Lagardére Travel Retail je osvěžující inovací v segmentu rychlého občerstvení. Nyní se mohou o kvalitách konceptu, který vznikl jako reakce na aktuální trendy ve stravování, přesvědčit i čeští zákazníci. První dvě pobočky se nedávno otevřely na Letišti Václava Havla a Hlavním vlakovém nádraží v Praze.

Sortiment bister NATOO nabízí alternativu cestujícím, kteří hledají zdravé a kvalitní občerstvení. Zákazníci zde najdou stále oblíbenější bowls v mnoha variantách, které je možné připravit i na míru dle aktuální objednávky, lahodné wrapy, sendviče i saláty. Nabídku doplňují originální infuzované vody, domácí ledové čaje, džusy a smoothies, vhodné také pro veganskou a vegetariánskou stravu. Samozřejmostí je vynikající bio fairtrade káva Lavazza. Pro cestující, kteří spěchají, je určena nabídka v samoobslužné sekci bistra.

Na míru vytvořeným designem bistra NATOO na Hlavním nádraží se prolíná motiv přírody, ať již v podobě nápaditého řešení stropu a stěn, odkazujícího na strukturu dřeva nebo interiérového vybavení ze světlého dřeva, příjemného na pohled i na dotek. Zcela originálním prvkem je pak osvětlení. Stínítka na světelné závěsné systémy jsou vyrobené českou společností Plastenco design speciální technologií 3D tisku z recyklovaného plastu. Na jejich návrhu se podíleli také studenti architektury ČVUT.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz