Home Magazín Ájurvédská masáž jako příležitost sama pro sebe

Ájurvédská masáž jako příležitost sama pro sebe

by czeko
0 comment

Cítíte se poslední dobou unavená více než dříve? Je čas udělat si čas sama na sebe a dopřát si osvědčenou ájurvédskou masáž. Právě ta www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/ je považována za součást hluboce relaxační a energetizující procedury. Současně však představuje také jedinečný relaxační odpočinek. Hned poté se můžete vydat za fyzioterapií Praha 6, kde Vám bude poskytnuta odborná péče v oblasti léčby pohybového aparátu.

Komu je ajurvédská masáž určena?

Vlivem nejrůznějších faktorů je lidské tělo i jeho duše každodenně vystaveno mnoha výstrahám. Může se přitom jednat o civilizační choroby, bolest hlavy, špatnou náladu nebo třeba nechutenství k jídlu. Ájurvédská masáž je jednou z cest, jak se těmto problémům vyhnout. Ájurvédská masáž neboli „Abhyanga“ je považována za jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, kterému se přezdívá „pančkarma“. Masáž je vhodná pro osoby trpící syndromem vyhoření, deprese a psychosomatické problémy. Je doporučována rovněž lidem, které sužují revmatické a artritické problémy. Nápomocná může být také při léčbě alergií a v neposlední řadě posiluje imunitní systém.

Jak probíhá ajurvédská masáž?

Během ajurvédské masáže masérky celé tělo rytmicky masírují za použití velkého množství teplého verbálního oleje. Touto cestou jsou z těla odstraněny škodlivé látky a zároveň dochází k uvolnění zablokovaných míst. Pravidelné ajurvédské masáže mohou vést k odstranění negativních pocitů, jako je úzkost, strach, vyčerpání či další dysbalance. Masírování za pomoci teplého oleje slouží jako prevence pro zvýšení váty. Pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle a zároveň regulovat krevní oběh. Kombinovat ji můžete s dalšími procedurami nabízenými Centrem trvalého zdraví Cordeus. Vyzkoušejte ji například zkombinovat s očistou organismu nebo hydrocolon terapií.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz