Home Bydlení Kam na nákup kvalitních koberců?

Kam na nákup kvalitních koberců?

by czeko
0 comment

Konečně jste se nastěhovali do vysněného rodinného domu a rádi byste splnili přání Vaším dětem o vlastním pokoji? Možná jste si již stihla prohlédnout nějaké katalogy s bytovým nábytkem nebo dokonce navštívit nejbližší prodejnu. Při zařizování dětských pokojů byste však rozhodně neměla zapomenout ani na výběr vhodné podlahy.

Jak vybrat dětský koberec?

Třebaže se může zdát, že koberce v domácnostech jsou spíše na ústupu, opak je pravdou. Také odborníci se shodují, že koberec do dětského pokoje patří. Nemusí přitom jít pouze o kusový koberec, který zabere celou plochu místnosti. Čím dál tím oblíbenější jsou totiž koberce v kombinaci s plovoucí podlahou, parketami nebo kvalitním linem. Přispívá k tomu skutečnost, že koberec změkčí jinak tvrdou podlahu, zateplí ji a ztlumí hluk. V neposlední řadě koberec odpuzuje prach. Koberec v dětském pokoji však rozhodně není pouhou podlahovou krytinou. Děti tráví na podlaze převážnou částí hraní, a proto by koberec měl být vyráběn tak, aby u nich vzbudil rozvoj fantazie, kreativitu i touhu po hraní. Přesně takový je i dětský koberec Farma, jenž lze koupit za skvělou cenu v e-shopu společnosti Vopi. Tento dětský koberec je vyroben z klasického smyčkového materiálu a lemovaný chemlonem. Zamilují si jej především kluci.

Běhouny do chodeb i vstupních hal

V portfoliu společnosti Vopi najdete nejen bohatou nabídku dětských koberců, ale také koberců do ostatních místností domácností a kanceláří. Koupíte zde, jak koberce s vysokým vlasem, tak běhouny. Běhouny mohou zpříjemnit vstup do haly, předsíní, chodeb rodinných domů i bytů. Ten Váš si můžete pořídit zde www.vopi.cz/behouny-koberce/. Běhoun vytváří teplejší a příjemnější prostředí zejména v kombinaci s podkladem dlažby či parketů. V nabídce je najdete hned v několika barevných provedeních. Na zakázku si můžete nechat od Vopi vyrobit ze stejného materiálu i nášlapy na schody.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz