Domů » Kam na nákup kvalitních koberců?

Kam na nákup kvalitních koberců?

by Emma Nová

Konečně jste se nastěhovali do vysněného rodinného domu a rádi byste splnili přání Vaším dětem o vlastním pokoji? Možná jste si již stihla prohlédnout nějaké katalogy s bytovým nábytkem nebo dokonce navštívit nejbližší prodejnu. Při zařizování dětských pokojů byste však rozhodně neměla zapomenout ani na výběr vhodné podlahy.

více v článku...

Jak vybrat dětský koberec?

Třebaže se může zdát, že koberce v domácnostech jsou spíše na ústupu, opak je pravdou. Také odborníci se shodují, že koberec do dětského pokoje patří. Nemusí přitom jít pouze o kusový koberec, který zabere celou plochu místnosti. Čím dál tím oblíbenější jsou totiž koberce v kombinaci s plovoucí podlahou, parketami nebo kvalitním linem. Přispívá k tomu skutečnost, že koberec změkčí jinak tvrdou podlahu, zateplí ji a ztlumí hluk. V neposlední řadě koberec odpuzuje prach. Koberec v dětském pokoji však rozhodně není pouhou podlahovou krytinou. Děti tráví na podlaze převážnou částí hraní, a proto by koberec měl být vyráběn tak, aby u nich vzbudil rozvoj fantazie, kreativitu i touhu po hraní. Přesně takový je i dětský koberec Farma, jenž lze koupit za skvělou cenu v e-shopu společnosti Vopi. Tento dětský koberec je vyroben z klasického smyčkového materiálu a lemovaný chemlonem. Zamilují si jej především kluci.

Běhouny do chodeb i vstupních hal

V portfoliu společnosti Vopi najdete nejen bohatou nabídku dětských koberců, ale také koberců do ostatních místností domácností a kanceláří. Koupíte zde, jak koberce s vysokým vlasem, tak běhouny. Běhouny mohou zpříjemnit vstup do haly, předsíní, chodeb rodinných domů i bytů. Ten Váš si můžete pořídit zde www.vopi.cz/behouny-koberce/. Běhoun vytváří teplejší a příjemnější prostředí zejména v kombinaci s podkladem dlažby či parketů. V nabídce je najdete hned v několika barevných provedeních. Na zakázku si můžete nechat od Vopi vyrobit ze stejného materiálu i nášlapy na schody.

Redakce doporučuje