Home Finance Získejte 100% hypotéku

Získejte 100% hypotéku

by czeko
0 comment

Touha po vlastním bydlení vede zájemce k hypotékám, které dokážou financovat tento záměr. Klienti však touží po zafinancování celé částky jednou hypotékou, aby si nemuseli brát další úvěry. Takovým způsobem se zbytečně zadluží víc, než je potřebné a úvěry se jim také prodraží.

Proto je nejlepším řešením 100% hypotéka, díky které si klienti můžou koupit byt či dům bez dalších problémů a hledání dalších možností pro získání peněz.

Banky jsou pro poskytnutí celé částky trochu méně shovívavé a poskytnou maximálně 95% a méně, ale nebankovní společnosti dávají šanci i tímto způsobem.

Podmínkou je samozřejmě ručení nemovitostí, a právě od ní se odvíjí šance získat potřebnou částku v plné své výši. Čím vyšší hodnota nemovitosti, kterou ručíte, tím vyšší šance.

Když už máte vyřešený tento problém, tak je potřebné vyřešit příjmy a registry dlužníků. Mnohdy je problém právě v tomto případě, a i když splníte vše ostatní, tak jakmile nemůžete doložit příjmy nebo máte záznam v registrech dlužníků, tak šance na získání hypotéky jsou minimální.

Ale tady opět nastupují nebankovní společnosti, které nabízejí méně přísné podmínky a dávají šanci všem, kteří můžou ručit nemovitostí. Umožní to nebankovní hypotéky bez registru a hypotéka bez dokládání příjmů.

Na tyto produkty dosáhnou tedy i klienti s nějakým černým bodem v registrech NRKI, BRKI nebo Solus, které obsahují záznamy o úvěrech a půjčkách a Solus o platbách za služby jako jsou mobilní operátoři atd. Takže stačí se mírně zpozdit s platbou a máte hned nějaký záznam v uvedených registrech, které lustrují hlavně banky.

Peníze tak ve finále můžete využít nejen na bydlení, ale v případě amerických hypoték i na další nakupování jako nábytek, elektronika, spotřebiče, nové auto nebo financování dovolené a podobně. A také na vyřešení dluhů, které sužují čím dál tím více lidí.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz