Home Bydlení Bydlení v Praze neznamená jen malý nájemní byt, k dispozici jsou i vily na hypotéku

Bydlení v Praze neznamená jen malý nájemní byt, k dispozici jsou i vily na hypotéku

by czeko
0 comment

Skutečně nadstandardní příjem, se kterým lze počítat řadu let dopředu. Tak proč toho nevyužít k pořízení vlastního bydlení, co vám bude doslova každý závidět? Ve vile se žije jedna báseň, chtělo by se říci. Přitom nemusí jít o nějakou stavbu z devatenáctého století, ale skvělý dům, co snese všechna moderní měřítka.

Začít nový život, založit rodinu a osamostatnit se od rodičů, to už není jen představa – ale realita, stejně radostná, jako když ráno vyjde slunce a čeká na vás krásný nový den.

Moderní vila, která bude nádherná nejen zvenčí…

Čeká na vás! Vila Praha je luxus dostupný řadě zájemců, perfektní lokalita i perfektní zázemí doslova pro celou rodinu. Praha 5 nabízí vše, co potřebují i ti nejnáročnější. Chuchelský háj na dohled, ideální vícegenerační bydlení a nadstandardní vybavení ve všech místnostech.


Vilová čtvrť zaručí, že nebudete mít v sousedství klasický panelák – a také se vám dostane nádherného výhledu na zbytek Prahy. Útulnost na jedničku s hvězdičkou, co k tomu dodat? Snad jen špetku historie, znáte slavné vily v Praze?

Dům splňující všechna očekávání budoucích majitelů

Dnešní vila, to není staromódní styl začátku minulého věku, ale supermoderní záležitost a minimální spotřeba energií, tím pádem také důraz na ekologii. Zkrátka dům, za kterým se každý rád ohlédne, když jej mine během procházky Prahou. Vilový projekt uprostřed krásné přírody Prahy 5, obklopen veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti – nezní už tohle samo o sobě dost lákavě?

Moderní domy nabízí i prostornou terasu a zahradu, ale také garážová stání. Proč parkovat o pár ulic opodál, když můžete nechat auto doslova před domem? A jen tak mimochodem, nemusíte s ním jezdit do práce každý den, protože dostupnost MHD je tu skutečně na výbornou…

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz