Home Magazín Zapalovače pro každou kapsu!

Zapalovače pro každou kapsu!

by czeko
0 comment

Mít po ruce zapalovač se vždy hodí. Pro užití v domácnosti, pro kuřáky i pro outdoorové aktivity je dobré, abyste měli poblíž alespoň dva druhy zapalovačů.  

Zapalovače vždy po ruce

Pro každodenní použití se skvěle hodí plnitelné plynové zapalovače – u kuřáků jsou oblíbeny zejména z toho důvodu, že nezapáchají benzínem. V případě potřeby jej jednoduše doplníte z externího plynového zdroje. Na vás je pouze výběr značky a stylu. V dnešní době je skvělé, že si můžete zapalovač vybrat z pohodlí domova a ze široké nabídky, kterou vám nabídne kvalitní e-shop.

Zapalovače jako dárek

Přemýšlíte, co dát známému jako dárek? Už nemusíte? Zapalovače v dárkovém balení jsou vhodný dárek pro každého, nemusí jít pouze o kuřáky. Dáváte přednost zapalovači v elegantním pouzdru? Nebo se vám více zamlouvá stylový set zapalovače s klíčenkou a propiskou?  Lákavým dárkem je také benzínový zapalovač nejznámější světové značky Zippo, která poskytuje na své výrobky často celoživotní záruku. Zippáky jsou k sehnání již od roku 1932 a staly se mimo všestranné praktické využití i ceněným sběratelským kouskem.

Když se chystáte mimo domov

Když budete opouštět svou komfortní zónu, zřejmě se setkáte se situacemi, kdy bude nutno rozdělat oheň. „Správný muž by u sebe vždy měl mít nůž a oheň“, říká se. A my souhlasíme, ale v tomto tvaru: „Všichni by měli mít po ruce alespoň dva různé zapalovače, bez nich se na výlety nepouštějte“. A nůž samozřejmě také. Pro outdoorové aktivity se příliš nehodí levné plastové kapesní plynové zapalovače s piezo-zápalem, protože ve vysokých teplotách samy vybuchují. Je dobré u sebe mít alespoň jeden kvalitní kapesní benzínový zapalovač – v případě nouze do něj můžete nalít cokoliv, co hoří – například Alpu.

Jaký zapalovač si vyberete vy?

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz