Sobota, 3 června, 2023
Domů » PRIM PAVOUK v novém kabátě

PRIM PAVOUK v novém kabátě

by Emma Nová
0 comment

V Novém Městě nad Metují nezahálejí a stále přicházejí s jednou novinkou za druhou. Tento model je ovšem spíše staronový. Hodinky, které byly poprvé vyrobeny v 60. letech 20. století, teď získaly nový vzhled. Řeč je o řadě PRIM PAVOUK.

Právě tyto hodinky s nožkami, které připomínají nohy pavouka, si vzali novoměští hodináři do parády a zmodernizovali jejich vzhled. Nutno podotknout, že hodiny ruční práce, broušení a leštění opravdu stojí za to. Pouzdro těchto hodinek je, co se týče výroby, jedním z nejnáročnějších. Proto jsou společně s modelem DIPLOMAT považovány za vrcholná díla.
Lomené nožičky, které pouzdro zdobí, odráží světlo a působí tak ještě luxusněji.

Číselník sám o sobě obsahuje vystouplé indexy, které jsou ve stejné barvě jako materiál pouzdra.  Kromě čisté bílé a módní černé, může zákazník zvolit i barvu antracitovou či moderní tmavě modrou. V základní variantě jsou hodinky vyrobeny z nerezové oceli, ovšem pokud chcete vyniknout, můžete zvolit pouzdro z bílého, žlutého nebo růžového zlata. Kromě toho se díky jeho oblíbenosti rozroste nabídka tohoto modelu i o variantu s menším číselníkem, konkrétně s průměrem 34mm, aby hodinky PRIM PAVOUK mohly nosit i dámy.

Více informací o těchto nebo dalších českých hodinkách PRIM najdete na stránkách www.prim.cz.

Redakce doporučuje

Leave a Comment

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz