Home Zprávy Víte, kde můžete nakoupit mnohé španělské potraviny pro vaši restauraci nebo jiné zařízení?

Víte, kde můžete nakoupit mnohé španělské potraviny pro vaši restauraci nebo jiné zařízení?

by Emma Nová

Španělská kuchyně u nás patří k velmi oblíbeným, a proto ji hojně nabízí mnohé naše restaurace. Ostatně i proto patří Španělsko k tak vyhledávaným destinacím. Na své si přijdou milovníci sluncem a teplem uzrálého šťavnatého a sladkého ovoce, zdravé, voňavé zeleniny, ale také kvalitních olivových olejů, oliv, mnoha delikates… U nás španělské potraviny přímo ze Španělska dováží společnost BMC Brno, s.r.o., která sídlí v centru Brna s výbornou dostupností vozem i MHD. A nejen ze Španělska. Aktuálně do své nabídky zařazuje i potraviny z jiných evropských i mimoevropských zemí.

Lahodné a voňavé ovoce

Na webových stránkách bassta.cz si můžete prohlédnout všechen sortiment, který vám při přípravě španělských jídel pomůže získat tu správnou chuť, které mají španělská jídla mít. Do dezertů, ale i k vaření nebo přípravě koktejlů, můžete využít konzervovaný ananas, který najdete na stránce https://www.bassta.cz/ananas/. Volit můžete z několika velikostí balení, a tak koupit ten, který se vám bude nejvíc hodit.

Konzervovaný ananas není v nabídce coby ovoce jediný. Nechybí tady ani konzervované mandarinky, půlené hrušky, půlené meruňky, broskve, hrozny nebo třeba ovocný koktejl.

Dopřejte si i zeleninu a jiné potraviny ze Španělska

V nabídce společnosti BMC Brno s.r.o., kterou najdete na stránkách bassta.cz, můžete koupit i mnohé koření, olivy, olivové oleje, krájené žampiony, ryby nebo konzervovanou zeleninu. Jmenujme např. artyčoky čtvrtky, cizrnu, červené fazole, mnohé rajčatové výrobky, jako třeba krájená rajčata, hrášek, papričky Jalapeňos, ratatouille a další.

Nezbývá než si promyslet, jaké potraviny ve své restauraci chcete použít, a nakoupit je pod značkou Bassta, kterou na náš trh přináší společnost BMC Brno, s.r.o. Určitě budete spokojeni jak s kvalitou, tak proklientským přístupem a cenou.

Redakce doporučuje