Home Magazín Víte, kde můžete nakoupit mnohé španělské potraviny pro vaši restauraci nebo jiné zařízení?

Víte, kde můžete nakoupit mnohé španělské potraviny pro vaši restauraci nebo jiné zařízení?

by czeko
0 comment

Španělská kuchyně u nás patří k velmi oblíbeným, a proto ji hojně nabízí mnohé naše restaurace. Ostatně i proto patří Španělsko k tak vyhledávaným destinacím. Na své si přijdou milovníci sluncem a teplem uzrálého šťavnatého a sladkého ovoce, zdravé, voňavé zeleniny, ale také kvalitních olivových olejů, oliv, mnoha delikates… U nás španělské potraviny přímo ze Španělska dováží společnost BMC Brno, s.r.o., která sídlí v centru Brna s výbornou dostupností vozem i MHD. A nejen ze Španělska. Aktuálně do své nabídky zařazuje i potraviny z jiných evropských i mimoevropských zemí.

Lahodné a voňavé ovoce

Na webových stránkách bassta.cz si můžete prohlédnout všechen sortiment, který vám při přípravě španělských jídel pomůže získat tu správnou chuť, které mají španělská jídla mít. Do dezertů, ale i k vaření nebo přípravě koktejlů, můžete využít konzervovaný ananas, který najdete na stránce https://www.bassta.cz/ananas/. Volit můžete z několika velikostí balení, a tak koupit ten, který se vám bude nejvíc hodit.

Konzervovaný ananas není v nabídce coby ovoce jediný. Nechybí tady ani konzervované mandarinky, půlené hrušky, půlené meruňky, broskve, hrozny nebo třeba ovocný koktejl.

Dopřejte si i zeleninu a jiné potraviny ze Španělska

V nabídce společnosti BMC Brno s.r.o., kterou najdete na stránkách bassta.cz, můžete koupit i mnohé koření, olivy, olivové oleje, krájené žampiony, ryby nebo konzervovanou zeleninu. Jmenujme např. artyčoky čtvrtky, cizrnu, červené fazole, mnohé rajčatové výrobky, jako třeba krájená rajčata, hrášek, papričky Jalapeňos, ratatouille a další.

Nezbývá než si promyslet, jaké potraviny ve své restauraci chcete použít, a nakoupit je pod značkou Bassta, kterou na náš trh přináší společnost BMC Brno, s.r.o. Určitě budete spokojeni jak s kvalitou, tak proklientským přístupem a cenou.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz