Home Magazín Několik tipů, jak vybrat dárek pro vaše prarodiče

Několik tipů, jak vybrat dárek pro vaše prarodiče

by czeko
0 comment

Také od vašich prarodičů často slýcháte, že žádné dárky nechtějí a vlastně ani nic nepotřebují? Podobné ujištění vás stejně nepřesvědčí a tak stojíte před volbou, co vybrat pro vaši babičku a dědečka?

Především je nutné se důkladně porozhlédnout u vašich prarodičů doma. Tak zjistíte, co už mají a zároveň vás může napadnout takový dárek, který by se do té či oné místnosti hodil. Pokud vybíráte dárek pro dědečka a babičku, vyplatí se přemýšlet prakticky, neboť vše, co jim může zjednodušit život, bude nejvhodnější. Také se nezapomeňte zamyslet, jak moc jsou aktivní, zda zůstávají častěji doma, nebo se rádi účastní jakýchkoliv akcí jako jsou výlety, nebo zájezdy.

Jak vybrat dárek pro babičku?

Ženy jsou obecně o něco aktivnější než muži, mají více zájmů a koníčků, proto je snazší pro ně vybrat dárek. Jako dárek pro babičku, která ráda podnikne něco nového, můžete věnovat dárkový poukaz všeho druhu, nejlépe však ke kadeřníkovi, na uvolňující masáž, nebo jí můžete objednat na kurz pro seniory. Takových možností je celá řada, ať už samostatných kurzů, nebo kurzů v rámci univerzit třetího věku.

Méně aktivní babičky budou nadšené z dárků, jako je například předplatné časopisu, vůně do koupele, nebo domácí pekárna. V ní si může každý den upéct čerstvé pečivo, aniž by musela ráno do pekařství. perfektním dárkem jsou také plechové hrnky, které jsou nejen praktickým dárkem, ale také ozdobou každé kuchyně.

Jak vybrat dárek pro dědu?

Dědové si rádi počtou, a tak jim můžete darovat roční předplatné vhodného časopisu, nebo novin. Aby mu při čtení v křesle nebyla zima, přidejte k dárku ještě teplou deku, nebo dárkový koš s nějakým tím alkoholem. Pokud je děda aktivnější, jistě ocení něco, co mu usnadní práci na zahradě, nebo v dílně. Dobrou lahví kvalitního alkoholu však nejde nic pokazit.

Jak vybrat společný dárek pro oba?

Vaši prarodiče si dárek užijí více, pokud ho budou moci sdílet společně. Vyberte pro ně poznávací zájezd v ČR, ale i v zahraničí, méně zdravým pomohou lázně. Dále je může potěšit výlet za českými hrady a zámky nebo lístky do divadla. Jejich mentální zdraví podpoříte vitamíny pro seniory, hodit se budou i hlavolamy, například puzzle nebo obyčejná kniha s křížovkami. Radost jim zajisté udělá i kalendář z fotek vnoučat nebo koláž, kterou vnoučata vyrobí vlastnoručně. Mají prarodiče smysl pro humor? Potom nemůžete šlápnout vedle, když pořídíte polštáře, nebo trička s vtipným potiskem!

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz