Home Bydlení Vinný sklípek jako častá součást dřevostaveb

Vinný sklípek jako častá součást dřevostaveb

by czeko
0 comment

Přemýšlíte nad stavbou dřevostavby? Ať už chcete mít pohádkový srub na klíč stojící na kraji lesa nebo pohádkovou dřevěnou roubenku či moderní příbytek, který bude k nerozeznání podobných od klasických zděných alternativ, pokaždé budete mít mnoho možností. Je mylné se domnívat, že součástí dřevostaveb je pouze několik základních místností a tím jsou veškeré možnosti vyčerpány. V dnešních moderních dřevostavbách na klíč se mohou ukrývat třeba i vinné sklepy, které jsou ostatně jejich častou součástí. 

Zatímco ženy stanoví, že součástí dřevěného obydlí bude prádelna s obrovskou šatnou, muž požaduje něco jiného. Kromě heren, které se také stávají velmi častou součástí dřevostaveb, prahne také po vlastním sklípku, kde by uchovával ty nejlepší ročníky vína, na které kdy narazí. 

Je libo vnitřní bazén?

Mnozí lidé mají o dřevostavbách velice zkreslené představy. Domnívají se, že neudrží nadměrnou vlhkost nebo že snadno podlehnou požáru, pokud v příbytku vypukne. Neuvědomují si však, že dřevostavby jsou stavěny v kompetenci s veškerými normami a předpisy a že člověku mají zajišťovat jistý komfort a bezpečí. 

Často se tak pod dřevěnými trámy ukrývá například vnitřní bazén, který udržuje jejich majitele ve fyzické kondici. Někdy jsou součástí moderních dřevostaveb také menší lezecké stěny, které jsou zase lákadlem především pro nejmenší členy domácnosti. 

Neobvyklá přání nebývají překážkou

Pro dnešní dodavatele dřevostaveb nejsou neobvyklá přání překážkou. Jsou naopak výzvou, kterou si po jejím splnění mohou zpestřit své portfolio služeb. Z dřevostavby si tak lze stejně jako z klasického zděného domku vykouzlit opravdu příjemné, luxusní a individuálně zařízené bydlení, které bude kdekdo závidět. 

Pokud bychom se měli vrátit ještě ke zmiňovaných vinným sklípkům, ty jsou většinou schovány pod dřevostavbou. Jestliže byste i vy po něčem takovém prahli, je důležité své přání vyslovit na začátku realizace. Pro vinný sklípek se musí přizpůsobit terén. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz