Home Bydlení Do jakých místností se hodí vestavěné skříně?

Do jakých místností se hodí vestavěné skříně?

by czeko
0 comment

Nábytek na míru je jedinečný v tom, že přesně odpovídá vašim požadavkům, potřebám a rozměrům místností. Do jakých prostor se hodí vestavěné skříně?

Vstupní prostory

Přejete si zažít pocit pohody, když vstoupíte do první místnosti vašeho bytu? Vestavěná skříň v sobě může ukrývat části pro boty, kabáty, potřeby pro jednotlivé druhy počasí, ale také všechny ošetřující přípravky, kterými pečujete o vaši obuv. Zkrátka vše budete mít ihned po ruce, ale navíc šikovně skryté. Přejete si udělat na sebe i svou návštěvu ten nejlepší dojem? Dopřejte si vestavěné skříně na míru. 

Ložnice a pokoje

Byt, ve kterém není dostatek úložného prostoru, je mnohem těžší udržovat. Věci je tajemně kupí, vyskytují se na místech, kde je vidět nechceme, a malé komody nám hlásí, že je již přeplněno. Pomocí vestavné skříně využijete potenciál vaší místnosti až do stropu. Do prostoru pod stropem pohodlně umístíte sezónní a málo používané předměty, spodní část si pak vyhradíte pro věci, které užíváte denně. Když si na skříň dáte prostorné zrcadlo, najednou celý prostor místnosti ještě zvětšíte. 

Koupelna 

Všichni to denně zažíváme – nedostatek úložného prostoru nejen pro ručníky, ale také pro prací prášky a neustále se kupící hromádky prádla k vyprání. Koupelna je přitom prostor, který bývá velmi málo využit. Právě zde lze pomocí správně zvolených materiálů zvýšit úložný prostor a tím i pohodlí všech uživatelů bytu. Vestavěná skříň na míru pojme ručníky, osušky, kosmetiku, ale také třeba velký koš na prádlo, který se najednou skryje z vašeho pohledu. 

Vestavěná skříň je také vhodnou variantou pro širší chodby. Umístíte do ní vysavač, a to i robotický, který bude připojen k elektrické zásuvce. Všechny úklidové prostředky nebo potřeby, které máte uloženy v šuplících po celém bytě, najednou dostanou své pevné místo. A je uklizeno. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz