Home Cestování Pražské hotely patří ke světové elitě, kvalitní ubytování je tu samozřejmost

Pražské hotely patří ke světové elitě, kvalitní ubytování je tu samozřejmost

by czeko
0 comment

V naší metropoli je toho hodně co k vidění, od historických památek po kulturou nabité víkendy, během nichž si odpočinete od každodenního shonu. Ale kde se ubytovat, aby to bylo patřičně na úrovni, jak jste zvyklí z domácího prostředí? Komfort na vás jistě nečeká na studentských hostelech, které připomínají spíše vysokoškolské koleje – na druhou stranu tomu ale odpovídá i cenová hladina. Hezký hotel stojí sice v průměru za noc podstatně více, ale dostanete pohodlí, o jakém se vám možná dosud vůbec nesnilo…

Rezervace je snadná, snídani dostanete samozřejmě v ceně

Hotely Praha prostě nabídnou mnohé – není to jen drobné občerstvení a lístek na MHD, abyste nemuseli nic dalšího po příjezdu zařizovat. Check-in je věcí dohody, můžete se ubytovat už poměrně brzy. Naprostou samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu, ale také snídaně, která je už obsažena v ceně za lůžko. A když se navíc ubytujete v budově, kudy doslova proudila historie, všechno na vás tak příjemně dýchne. Odoláte vůbec?

Více než sto atraktivních pokojů již čeká na své hosty

Ubytovat se v Praze, to není stejné, jako v nějakém okresním městě. Praha je totiž velkoměstem evropského formátu se vším všudy, samozřejmostí je proto i společenský sál, salonky a Lobby bar, parkovat můžete v rozsáhlých podzemních garážích. Hotelová restaurace? Samozřejmě, nebudete přeci chodit někam přes ulici, když veškerou vybavenost dostanete v rámci vašeho pobytu v jediné budově.

K dispozici je kromě jiného i pronájem konferenčních prostor. Umístěním nadchnete své klienty nebo možné budoucí obchodní partnery. Porada, školení nebo seminář, to vlastně vůbec nehraje roli. Hotelový personál se plně přizpůsobí každému požadavku, technické vybavení je plně k dispozici pro jakýkoliv projekt.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz