Home Finance Pojistit se a mít klid v duši, to je pro zodpovědné majitele nemovitosti přímo nutností

Pojistit se a mít klid v duši, to je pro zodpovědné majitele nemovitosti přímo nutností

by czeko
0 comment

Bez adekvátně nastaveného pojištění mohou snadno přijít těžkosti. Vykradení bytu, jeho vytopení sousedy nebo požár, který vznikl doslova z ničeho. Vždyť někdy stačí jen malá čajová svíčka, na kterou jsme během svátečních dnů zapomněli, a pohroma je hned na světě.

Přitom problémům se dá zabránit a můžete to udělat už za pár minut. Online sjednání pojistky je jednoduché, diskrétní a nadto ještě i výhodné. Pak už jistě není důvod nad něčím dlouze uvažovat, že?

Bezpečí je až na prvním místě, a to pro domácnost i další majetek

Moderní domácnost je pojištěná domácnost, o tom jistě nemůže být ani nejmenšího sporu. A když vám k finalizaci dohody postačí jen vědět, na kolika metrech čtverečních žijete, můžete celou věc snadno sjednat i online. Jako bonus je tu už v základní ceně pojištění občanské odpovědnosti, které vyřeší drobné problémy v obchodě, na ulici nebo i s vašimi sousedy.

Výhodou jistě je, že pojistit se takto dá nejen domácnost vašeho bytu, ale klidně také chata, chalupa nebo vybavení vaší kanceláře v malé firmě, se kterou se snažíte prorazit na našem trhu. Prostě flexibilní pomocník pro každý den…

Nepodceňujte nabídku, šetřit na všem se určitě nevyplácí

Pojistka pro domácnost může být i složitá volba. Někdy se setkáte s nabídkou, co je až podezřele levná, nepokryje ale všechna rizika – v takovém případě raději co nejrychleji ruce pryč! Je to nakonec dosti podobné, jako klasické majetkové pojištění. Pokrýt vše najednou, u poskytovatele, co vše rád sečte a dá vám ještě množstevní slevu, je jistě atraktivní. Propočtěte si vše dopředu, protože v okamžiku podpisu smlouvy už není co více řešit. V každém případě platí, že bez pojistky raději ani nevycházejte z domovních dveří.


Chcete mít jistotu? Najděte to nejvhodnější pojištění nemovitosti a nenechte nic náhodě!


You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz