Neděle, 4 června, 2023
Domů » Komplexní úklid domácnosti zabere spoustu času, proč jej nesvěřit profesionálům?

Komplexní úklid domácnosti zabere spoustu času, proč jej nesvěřit profesionálům?

by Emma Nová
0 comment

Uklízet celou sobotu a neděli, vyčerpat hodně energie, nemít po víkendu elán do práce. Udržovat pětipokojový byt nebo rodinný dům v čistotě je docela těžké, i když se na první pohled nemusejí různé domácí práce zdát, jakkoliv složitými. Zaberou totiž až neskutečnou porci času a nemáme pak čas na koníčky a další zábavu.

To někdy doslova ochromí rodinný život. Nebylo by lepší svěřit péči o domácnost, aspoň částečně, spolehlivé firmě a zajít si s partnerem zítra večer třeba do kina?

Za úklidovou četu se přeci nikdo nemusí stydět, občas je potřeba

Za pár hodin můžete mít domácnost doslova jako z křišťálu, bude se lesknout jako byste se zrovna měli zítra nastěhovat. Úklid Praha se postará o vše, co je potřeba – zútulní nejen malou garsonku, ale i rodinný domek nebo kancelářské prostory. Na tom prostě nesejde, kvalita je zaručena a práce může proběhnout třeba i v pozdních večerních hodinách (pochopitelně bez navýšení finální cenovky za práci). Ráno pak bude v kanceláři tak čisto, že se sem budete opravdu těšit, a to i když je šéf občas trochu nepříjemný.

Voskování podlah nebo strojové mytí? Žádný problém

Pokud je aktuálně zapotřebí komplexní péče o podlahy, stačí se jen ozvat. Ať už jde o podlahu v administrativních prostorách, obchodech nebo v domácnosti s menšími dětmi, zašpiní se víc než snadno a potřebuje častou údržbu. Je zapotřebí pečlivost, ale také šetrnost, protože některé typy podlah umí být hodně choulostivé…

Zašpiněný koberec bude už brzy zase jako nový

Čištění koberců Praha, na počkání a velice šetrně! Poradit se dá i s větším znečištěním, spolehlivost je zaručena stovkami pozitivních referencí. Roztoči už nikoho nemusí trápit, velké problémy přitom bohužel dělají hlavně astmatikům.

Redakce doporučuje

Leave a Comment

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz