Home Rady a návody Potřebujete se co nejrychleji zbavit nepojízdného autovraku?

Potřebujete se co nejrychleji zbavit nepojízdného autovraku?

by PH
0 comment

Stojí vám před domem, firmou nebo na zahradě nepojízdný vrak? V takovém případě musíte jednat co nejrychleji. My naštěstí víme, jaké řešení je nejlepší. Jak na to?

Můžete si vydělat až 10 000 Kč

Ze všeho nejdříve je potřeba si uvědomit, že každý další den platíte povinné i dodatkové pojištění. A to i v případě, kdy je vozidlo zničené a vy s ním reálně nejezdíte. Přesně proto rovnou zapomeňte na jakési zdlouhavé rozprodávání na náhradní díly. Než totiž vystavíte inzerát, najdete seriózní zájemce a zrealizujete prodej dílů, utratíte mnohem více na zmíněných poplatcích.

Mnohem rychlejším, výhodnějším a snadnějším řešením jsou služby ověřených profesionálů. Dobrým příkladem je třeba populární společnost s webovými stránkami zlikvidujauto.cz.

Tito odborníci k vám přijedou do pouhých 24 hodin od původního telefonátu, prohlédnou vozidlo, naloží ho, odvezou a ekologicky zlikvidují. Zároveň vám vystaví doklad o jeho ekologické likvidaci, a dokonce za vás skočí i na úřad a odhlásí váš majetek z registru. Mezitím vám vyplatí finanční kompenzaci ve výši klidně až 10 000 Kč.

Dokážou zpracovat osobní automobil, motorku, dodávku i nákladní auto. Nezáleží na tom, jestli se potřebujete zbavit jednoho, či celého vozového parku firmy. Pomáhají v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu i jejich okolí. Odtah do 100 kilometrů je navíc zcela zdarma.

Podívejte se sami

Nejlepší bude, když se podíváte na internetové stránky pod odkazem Mladá Boleslav – výkup vozidel. V mžiku zjistíte všechny potřebné informace a najdete kontaktní údaje (stačí vyplnit kontaktní formulář). Máte radši osobní konzultaci? Pak se zastavte na pobočku v Raspenavě, případně na novou pobočku v Turnově.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz