Home Magazín Eko sáčky a speciální sáčky ECOFOL pro čerstvost potravin

Eko sáčky a speciální sáčky ECOFOL pro čerstvost potravin

by czeko
0 comment

Recyklovatelné eko sáčky a speciální sáčky jsou skvělým pomocníkem pro firmy i do domácnosti. Brání okorání a kontaminaci potravin.

Jaké druhy eko sáčků a speciálních sáčku ECOFOL existují? Vyberte si pro svou firmu i domácnost to, co vám bude nejvíc vyhovovat.

Eko sáčky a speciální sáčky pro firmu i domácnost

Sáčky patří k těm nejjednodušším a zároveň velmi praktickým obalovým materiálům. Jsou skladné a připravené k okamžitému použití. Umožní vám uschovat či přenést potraviny a jiné předměty, takže jsou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale také v obchodech i ve výrobě. Brání okorání potravin, kontaminaci okolním prostředím a prodlouží čerstvost.

Papírové sáčky jako ekologická varianta

Recyklovatelné papírové sáčky ECOFOL jsou vyráběny z přírodních materiálů, jsou částečně prodyšné, zdravotně nezávadné a hygienicky testované pro bezpečný kontakt s potravinami. Eko sáčky nemají problém s mastnotou a zabraňují degradaci pečiva.

Vybírat můžete různé rozměry papírových sáčků s okénkem – na bagety, chléb a další pečivo. Dále pak kupecké papírové sáčky, které jsou vhodné i pro nepotravinářské výrobky. Nepromastitelné papírové sáčky jsou ideální na kebab, hamburgery, párky v rohlíku, hranolky a další pokrmy. Jejich další skvělou vlastností je, že chrání spotřebitele před ušpiněním při konzumaci pokrmu.

Mikrotenové sáčky jsou odolné a perfektně skladné

Mikrotenové sáčky (HDPE) jsou v potravinářství hojně využívány. Oproti papírovým jsou tenčí, odolnější a nemají problém s vlhkostí, vodou ani mastnotou. Značnou výhodou mikrotenových sáčků je jejich skladnost. Pořídíte je hned v několika variantách – mikrotenové sáčky v bloku, v roli, skládané v boxu, svačinové a zamrazovací sáčky. Mají všestranné využití a splňují veškeré bezpečnostní testy.

Speciální sáčky ECOFOL pro každou příležitost

Speciální sáčky mohou mít mnoho podob, a proto je využijete v domácnosti i při podnikání. Jsou vhodné nejen na jídlo, ale také například na dárkové předměty, na oblečení, kancelářské potřeby, na odpadky a podobně.

Druhy speciálních sáčků:

  • Uzavíratelné ZIP sáčky se speciálními drážkami pro opakované uzavření. ZIP sáčky jsou pevné, nepropustné a mají široké spektrum využití.
  • Vakuové sáčky jsou perfektní volbou v kuchyni, bistrech, jídelnách a dalších gastro provozech. Díky vakuaci se k potravinám nedostane kyslík, čímž zamezíte rozvoji mikroorganismů. Jsou vhodné pro dlouhodobé uskladnění jídla.
  • Pevné a neprotržitelné sáčky do koše se hodí každé firmě i domácnosti.
  • Sáčky na tlačenku snesou vysoké i nízké teploty a jsou vhodné nejen pro přípravu, ale i pro uchování tlačenky.
  • Sáčky na led.
  • Celofánové sáčky vhodné na balení kávy, čajů, oříšků či dárkových předmětů – například svíček, kosmetiky či keramiky.

TIP: Budujte brand své společnosti a nechte si u ECOFOL na sáčky vytisknout logo firmy.

Autor: Žaneta Kadelová

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz