Home Rady a návody Jak si můžete dokonale zaběhat v domácích podmínkách?

Jak si můžete dokonale zaběhat v domácích podmínkách?

by ona
0 comment

Máte život plný povinností a jen těžko se utrhnete, abyste několikrát týdně mohli navštívit fitko? I v takovém případě si můžete pořádně zacvičit a utužit své zdraví. Nemusíte přitom opustit hranice svého domova. Bohatě vám totiž postačí běžecký pás. Jaký si vybrat?

Běhání v jakémkoliv počasí

Jak zajisté všichni víte, běhání patří mezi nejpřirozenější pohyby vůbec. Díky němu posílíte celé tělo, zvýšíte svou imunitu, shodíte přebytečná kila, získáte větší sebevědomí, zpomalíte stárnutí a tak dále a tak dále…

Ne všichni však mají vedle domu upravený park, nebo dokonce malebný les. Někteří z vás se nejspíše i stydí běhat venku mezi lidmi. A co si počnete, když bude venku pršet, mrznout, či bude naopak tropické vedro?

V takových situacích vás zachrání běžecký pás. Tato vychytávka přichází v tak pestré škále variant, velikostí a provedení, že si opravdu každý přijde na to své. Nezáleží na tom, jestli máte doma spoustu prostoru, nebo žijete v malém bytečku.

Jaký pás vybrat?

Jak vybrat běžecký pás?

Ze všeho nejdříve si musíte uvědomit, jaké formě cvičení se vlastně budete věnovat. Chcete se věnovat rehabilitační chůzi? Zaběhat si několikrát měsíčně na pár desítek minut v pomalém tempu? Nebo máte v plánu běhat několikrát týdně dlouhé trasy v pořádném tempu? Pro každou příležitost se samozřejmě hodí trochu jiné běžecké pásy.

Pokud jste nenároční a sháníte jen něco levnějšího pro občasné domácí použití, pak se zaměřte na bezmotorové běhací pásy (do pohybu je uvádíte vlastní silou). Ty stojí méně, jsou lehčí a skladnější.

Takové produkty však nedisponují pokročilými funkcemi, jako je například elektrické nastavení sklonu a podobně.

Jste náročnější a chcete si opravdu dát do těla? V takovém případě je pro vás dobrou volbou motorový běžecký trenažér. Ten zapojíte do zásuvky a můžete si stisknutím tlačítka navolit požadovanou rychlost, odpor, sklon… Na displeji přitom můžete sledovat počet uběhnutých kilometrů, průměrné tempo i další statistiky.

Počítejte však s vyšší cenou, hmotností i trochu většími rozměry. Přece jen se bavíme o vašem zdraví, takže byste se neměli bát trochu vyšší investice. Navíc vám takový stroj vydrží pěknou řadu let.

Mrkněte se na Ronnie.cz

Nejlepší bude, když si prohlédnete dostupné pásy a trenažéry na vlastní oči. Přesně proto si rozklikněte internetové stránky jednoho z největších e-shopů s fitness pomůckami a výživou – Ronnie.cz (najdete je pod vloženými odkazy).

Ihned si budete moci prohlédnout jak skromnější kusy za přibližně deset až dvacet tisíc, tak i profesionální produkty nad třicet tisíc korun. U každého z nich najdete podrobný popis vlastností, takže se nemusíte bát, že by vám něco uniklo.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz