Home Bydlení Potřebujete party stany? Půjčte si je!

Potřebujete party stany? Půjčte si je!

by czeko
0 comment

Den vaší svatby se stále více přibližuje. Tím vyvrcholí všechny svatební přípravy, které musíte do té doby zvládnout. A že jich není zrovna málo. K těm nejméně náročným patří především výběr snubních prstenů. Vzhledem k velkému výběru je to záležitost poměrně jednoduchá. Složitější je to již s uspořádáním svatební oslavy, jejíž organizace je plně ve vašich rukách. Naplánovat všechno tak, aby byl výsledek adekvátní, a vy jste mohli být maximálně spokojeni, je náročné na čas i peníze.

Láká vás svatební oslava venku na zahradě?

Pokud jste se rozhodli, že vaše svatební oslava bude příjemným zážitkem hned pro několik desítek hostů, pak vybrat vhodné místo nemusí být zrovna snadné. Možná máte o způsobu konání takové oslavy svoji vlastní představu, kterou ale každá restaurace hned tak nesplňuje. Líbí se vám oslava venku na čerstvém vzduchu, zalitém letním sluncem? Pro takový typ akce možná budete potřebovat i služby, které nabízí půjčovna party stanů v Praze. Bez stanů se totiž žádná venkovní oslava neobejde. Hosté se rádi ukryjí před slunečními paprsky ve stínu stanů, kde pro ně bude připravené pohoštění i zábava.

Půjčte si nejen party stany, ale také pivní sety

Výhoda půjčovny je daná už svým názvem, kdy si party stan není nutné kupovat, ale pouze si ho na určitou dobu zapůjčíte. Nemusíte mít strach, že byste s ním neuměli manipulovat. Díky nůžkové konstrukci je totiž zaručené snadné a rychlé rozložení i následné složení stanu. Navíc vy si můžete objednat současně i kompletní servis, včetně montáže a demontáže stanů v případě, že si na to sami netroufáte.

Je ovšem nutné myslet také na to, abyste měli pro každého hosta vlastní posezení. Ideálně se nabízejí pivní sety. Jedná se o rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, sestávající ze stolu a lavic, k nimž pohodlně usadíte šest až osm osob. I pivní sety lze zapůjčit, a to i na několik dnů. Díky nim a party stanům můžete jednoduše připravit svoji svatební oslavu ve venkovním prostředí.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz