Home Bydlení Podívejte se na vychytávky pro vaše bydlení!

Podívejte se na vychytávky pro vaše bydlení!

by czeko
0 comment

Jak vypadá vaše bydlení? Přejete si získat nové podněty, díky nimž si za pár korun dokážete vykouzlit ohromující výsledky? Podívejte se na vychytávky, které vám vyrazí dech!

Chtělo by to změnu prvků v bydlení?

Přejete si změnit obývací pokoj, ale stále netušíte, jakou cestou se vydat? Projděte si tipy, které vám nabízí inspirativní články o bydlení. Načerpáte tak dostatek nápadů pro změnu přesně podle vašich představ. Je vaší cestou nadčasový vintage styl, kterého dosáhnete za pomocí štětce, který na starém nábytku vytvoří patinu? Nebo si přejete moderní minimalistický styl, který doladíte elegantními doplňky v podobě ručně vyrobených květináčů z betonu?

Prakticky využitý byt

Zdá se vám, že je váš byt tmavý, a není v něm dostatek čerstvého vzduchu? Třeba jen potřebujete tipy, jak si lépe rozvrhnout věci, které máte. Nábytek do stropu, kde je dostatek úložného prostoru, se může doplnit zrcadly – a byt je hned prostorný! Podívejte se na tipy, jak si dopřát moderní prostor, který bude vaší nejlepší vizitkou. Budete se do nápadů pouštět sami, a necháte se inspirovat tipy, jak zvolit doplňky i sezónní dekorace, které prostor prosvětlí a doplní?

Rady pro váš dům

Trendy v bydlení se neustále vyvíjejí! Podívejte se na nové tipy, trendy i technologické vychytávky, kterými si vylepšíte svůj dům. Proč se trápit starými a pracnými postupy, když již byly vymyšleny nové vychytávky? Zjistěte, jak provést malou i větší rekonstrukci, jak si vyšperkovat balkón, terasu i zahradu! Zjistíte také, jak si vytvořit sezónní věnce na vchodové dveře z materiálů, které naleznete v okolí vaší zahrady.

Projděte si inspirační stránky, kde naleznete vše potřebné pro váš byt, dům i zahradu! Který tip využijete vy?

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz