Home Magazín Známou knihu Příběhostroj představil spisovatel Nekuda v Amazonu

Známou knihu Příběhostroj představil spisovatel Nekuda v Amazonu

by czeko
0 comment

U příležitosti Světového dne knihy, který každoročně připadá na 23. dubna,  přijel René Nekuda představit svou knihu Příběhostroj dětem zaměstnanců distribučního centra Amazon v Dobrovízi. Akce se konala v rámci tematických prohlídek, které společnost pořádá od začátku tohoto roku.

René Nekuda se živí psaním povídek, divadelních her a knih. Dlouhodobě se věnuje také profesionální výuce tvůrčího psaní. Jeho kniha Příběhostroj spojuje obě z výše jmenovaných, a dává tak čtenáři příležitost nastartovat svou vlastní kreativitu, ovlivnit směr vyprávění a vytvořit jedinečný příběh.

Každé z dětí, které se interaktivní přednášky v Amazonu zúčastnilo, bylo touto knihou obdarováno. Děti s ní mohly v průběhu přednášky pracovat, a samy si tak vyzkoušet, jaké to je být pánem nad vlastním příběhem. „Pracovat s dětmi mě velmi baví! I když musím uznat, že rozdíly mezi nimi a dospělými se hodně stírají. Přeci jen dospělí, kteří chodí na mé kurzy tvůrčího psaní, je navštěvují právě proto, že si chtějí hrát jako děti,“ dodáva spisovatel René Nekuda.

Dětem při práci s Příběhostrojem pomáhali jejich rodiče, kteří v distribučním centru Amazonu v Dobrovízi pracují. „Jsem moc rád, že jsem měl příležitost potkat se nejen s dětmi, ale i s jejich rodiči. Mohli jsme spolu probrat, jak knihu při práci s dětmi nejlépe využít a na co se zaměřit. Navíc Příběhostroj vznikl právě proto, aby spojoval generace a přispěl k vytváření příběhů, které se zachovají napříč generacím,“ komentuje přednášku spisovatel René Nekuda. Cílem akce bylo upozornit na důležitost rozvoje fantazie v dětském věku, tvorbu rodinných tradic a na zvyšující se kvalitu dětské literatury v České republice.

Návštěva Reného Nekudy v Amazonu byla zakončena klasickou prohlídku distribučního centra, při které měli návštěvníci možnost poznat, jakou cestu balík z Amazonu absolvuje, než se dostane k zákazníkovi domů. „Snažíme se poskytovat našim zaměstnancům něco navíc. Společenské a vzdělávací akce jsou u nás oblíbené a lidé se je chválí. Věřím, že si odpoledne s Reném Nekudou užili. Děti byly nadšené, že dostaly příležitost poznat, jak jejich rodiče pracují,“ dodává Miroslava Jozová, CEE PR manažer Amazonu.Veřejné prohlídky realizuje Amazon v českém distribučním centru v Dobrovízi již pět let. Zájemci se mohou na prohlídku distribučního centra Amazonu v Dobrovízi přihlásit zdarma na www.amazon.de/prohlidky.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz