Home Móda Luxus a originalita – Do světa vtrhly další novinky od značky PRIM

Luxus a originalita – Do světa vtrhly další novinky od značky PRIM

by czeko
0 comment

Není žádným tajemstvím, že každá žena, ale i muž, vyhledávají originální kousky, kterými obohatit svůj šatník. Říká se, že každý člověk by měl mít aspoň jedny kvalitní hodinky a ty od značky PRIM přímo vybízejí k tomu, aby se staly součástí vaší sbírky doplňků.
V září proběhla výstava v pražských Holešovicích, kde byla možnost vidět tyto skvostné hodinky na vlastní oči. A stálo to za to.

Například dámy zaujala edice PRIM Linea Esence. Krásné, lehce extravagantní, ale přesto elegantní hodinky se Vám už na první pohled zalíbí a zásluhu na tom mají krásné barvy, jejichž odstín se mění podle intenzity světla dopadajícího na číselník. Hodinky jsou doplněny buď koženým řemínkem, nebo kovovým tahem. Záleží jen na Vás, jakou variantu zvolíte.

„Co se týče možnosti individualizace, patří PRIM mezi světové špičky. Každé hodinky, kromě limitovaných edic, si může nositel, či nositelka upravit dle svých preferencí“ říká Adéla Dittmannová, tisková mluvčí společnosti ELTON hodinářská, jediného českého výrobce.

Dalším, velmi luxusním kouskem je model hodinek PRIM REPUBLIKA.  Tento skvost buď ve variantě stříbrné, nebo zlaté obsahuje dohromady pouze 118 kusů.  Proč právě toto číslo? S odkazem na 100 let naší republiky vzniklo 100 hodinek ve stříbrné variantě a číslo 18 odkazuje na rok vzniku a právě tolik je hodinek zlatých.  Jednoduchý, čistý design, který nese uprostřed číselníku pouze název této limitky, je k dostání buď v černé, nebo bílé variantě.

Kromě výše zmíněných se na výstavě objevily například i hodinky řady ORLÍK. Legendární model se ovšem v tomto případě pár věcmi liší. Za zmínku určitě stojí sladění tmavé barvy číselníku, s tmavě šedými indexy a zlatým nádechem ručiček. To, že jde o speciální edici ke 100 výročí od založení Československa, je na první pohled patrné, díky znaku lva ve zlaté barvě.

K vidění například hodinky s Karlem IV. Ojedinělý kousek s podobiznou našeho nejslavnějšího vládce se smaltovaným ciferníkem. Inspirace k výrobě limitovaných edicí společnosti ELTON určitě nechybí.
Přestože nyní představují své novinky, už pracují na dalších. „Již v tuto chvíli pracujeme na limitovaných edicích na příští rok. Slavíme 70 let od založení výroby hodinek v Novém Městě nad Metují a zároveň 50 let od přejmenování podniku na ELTON“ dodává paní Dittmannová. Tereza Kulíková

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz