Home Cestování Skvělé entrée v paruce na karneval

Skvělé entrée v paruce na karneval

by czeko
0 comment

Jak z běžné všední akce udělat akci zábavnou a hravou? Jak vytvořit veselou a uvolněnou atmosféru mezi hosty, kteří se vzájemně neznají? Postačí jednoduchý doplněk! Ten dokáže vykouzlit úsměv na tváři dětem i dospělým. Paruka na karneval!

Objevte kouzlo paruky na karneval

Je velká škoda, že se ze světa dospělých pomalu vytrácí hravost. Mnohdy závidíme dětem jejich bezprostřední chování a nekončící zábavu plnou smíchu. Nemusíme takovou skutečnost přecházet jen s povzdechem, můžeme to změnit!

Často se účastníme společenských akcí a různých oslav v kruhu přátel, kolegů nebo rodinných příslušníků. Takové akce se mohou snadno proměnit v úžasnou zábavu. Nevíte jak? Zkuste se na běžné oslavě kamarádových narozenin objevit v paruce na karneval!

Okamžitě bude mezi hosty jiná nálada. Každý si bude chtít paruku vyzkoušet a vyfotit se. Při silvestrovské zábavě se nápadité rekvizity očekávají a jsou vítané, vy však můžete překvapit v paruce na karneval i při běžných oslavách.

Je to výborná pomůcka, když je třeba vnést mezi hosty trochu uvolněné atmosféry. Levné karnevalové paruky seženete v mnoha provedeních, můžete si tak vybrat hned několik pro různé příležitosti. U paruky na karneval můžete nosit běžné oblečení, běžný účes, dámy denní líčení.

Atraktivní doplněk se sám postará o úžasný dojem. Kolaudační večírky, oslavy narozenin, rodinná setkání. A co teprve oslavy narozenin vašich dětí, kam zvete jejich kamarády a rodiče? Na takových akcích můžete i s pomocí levné paruky zazářit a vykouzlit všem přítomným úsměv na tváři.

No řekněte sami, jak často chodíte na karneval? Maximálně jednou do roka, pokud pracujete v mezinárodní firmě, kde vedení pořádá Halloweenský večírek. Proto vás dříve ani nenapadlo, že byste i vy měli mít doma paruku na karneval. Dnes už víte, proč si ji musíte co nejdříve vybrat!

Karnevalové paruky pro dětský svět

Když si někde přečtete, že se pořádá karneval pro děti, jistě je to akce, které se rádi zúčastníte. Na dětský karneval zavítáte jistě i několikrát do roka. Pořádají je školy i školky, zájmové kroužky i sportovní kluby.

Ty podzimní u příležitosti Halloweenu nebo ty jarní při pálení čarodějnic se často pořádají i pod širým nebem. Děti převleky milují a rády se chlubí před svými kamarády kostýmem princezny nebo piráta.

Takový oblek je snadné vytvořit i doma za použití jen pár drobných úprav běžného oblečení a zajímavých rekvizit. Avšak i sebekrásnějšímu kostýmu bude něco chybět. Tím posledním krokem k dokonalosti je paruka. S pomocí karnevalové paruky vykouzlíte i z obyčejného kostýmu dokonalý převlek.

Chcete vytvořit s vaším dítkem dokonalé duo? Pořiďte si stejnou paruku! A protože jsou k dostání i levné paruky na karneval, můžete jich mít doma hned několik. Z vaší holčičky nemusí být jen princezna nebo roztomilá čarodějnice.

Může se proměnit i v Pipi Dlouhou punčochu nebo tajemnou Pocahontas. A který z kluků by netoužil být statečným indiánem?

Paruka na karneval se umí nejen postarat o výbornou zábavu, ale splní vám i trochu z vašeho dětského snu. Můžete se na chvíli proměnit v oblíbenou postavu!

Velký výběr karnevalových paruk, kostýmů a dalších doplňků na karneval i párty najdete na www.r-kontakt.cz

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz