Home pro Ženy Jak dlouho zůstat po rozchodu sama?

Jak dlouho zůstat po rozchodu sama?

by czeko
0 comment

Říká se, že není příliš dobrý nápad, aby se po rozchodu žena vrhla do nového vztahu. Nicméně rčení, že na ztrátu psa, je nejlepší pořídit si štěně, má něco do sebe (k tomu se ještě vrátíme). Vrhat se do vztahu, když srdce ještě krvácí, není vhodné, protože ve skutečnosti člověk nehledá partnera, ale útěk ze samoty a někoho, kdo pofouká bebínko.

Když budete chtít stavět dům, budete vám záležet na tom, aby měl pevné základy. Se vztahy je to úplně stejné. Vztah, který je postavený pouze na základě toho, že člověk utíká ze samoty a chce se zbavit bolesti v srdci, nikdy nevydrží. Jsou to chabé základy a první vichřice zboří celý domeček.

Jak dlouho zůstat sama?

Jak dlouho zůstat sama, to je otázka na tělo. Každý člověk je totiž jiný. Někdo se oklepe za dva dny, jinému to může trvat dva měsíce, ale i rok či déle. Důležité je především netahat si negativa do nového vztahu. Do nového vztahu by měl člověk vstupovat s čistým štítem a zahojeným srdcem. To pozná každá žena sama, kdy ten čas nastal. Nicméně máme tady i fyzické touhy. Tady se vrátíme k tomu štěněti.

Nové štěně

Nikdo neříká, že se máte vzdát fyzických slastí. Existují i erotické pomůcky pro ženy, kterými se dá částečně touha po sexu ukojit. Pokud vám nestačí tato forma uspokojování, pak si skutečně pořiďte „štěně“. Ale ne…nemyslíme opravdového pejska, který vám bude dělat doma loužičky. Hoďte se do pucu – zajděte si na kosmetiku, ke kadeřnici, kupte něco hezkého na sebe a sbalte mladšího muže.

Je to lepší, než mít dilda pod postelí. Proč? Protože vás to opět hodí do sedla. Zvedne vám to sebevědomí a užijete si i sexuální dobrodružství, Mladší muž ve vás probudí opět ženu se vším všudy a pomůže vám překonat nejhorší období. Domů si určitě nestěhujte a neplánujte si s ním budoucnost. Je to prostě štěně a muži jsou těmi štěňaty dobrovolně a rádi. Navštivte spolu sexshop a užijte si erotický víkend. Skočte na večeři, do kina a bavte se – jen se nezamilujte! Berte to prostě jako hru. Uvidíte, že brzy budete opět úplně někdo jiný a vrátí se vám chuť do života.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz