Home Magazín Dobrá zpráva do plavek

Dobrá zpráva do plavek

by czeko
0 comment

Doba dovolených, a ještě častějšího fotografování, které je už tak více než běžné, je tady v celé své kráse a síle.

Očekáváme uvolňující zážitky, rozvolněný denní režim a volné večery.

Máte-li právě na tu vaši dovolenou už v kufrech úsporně sbaleno a trápíte se nad garderobou s tím, že do nových letních šatů a plavek máte naopak přibaleno až moc, podívejte se na svou postavu očima čínské medicíny. Ta hlásá velmi přátelsky:

Příliš pevné ploché břicho skrývá vážná rizika pro naše tělesné i duševní zdraví. Lidé s příliš pevným a zatuhlým břichem se často vyčerpávají. Snaží se o výkony a neumějí se vnitřně uvolnit.

A vy se (nejen) na dovolené uvolnit rozhodně potřebujete! Upjatý výraz se zadrženým dechem a chvilkově zataženým bříškem vám stejně na fotografii radost nepřinese.

Místo výčitek svědomí, že jste před dovolenou svoje ženské partie nedovedla k příměru „pekáč buchet“, pochvalte se za relaxované rozměry břišní tanečnice a přibalte lék systémové enzymoterapie Wobenzym na případné odstranění otoků z cestování nebo následků jižního sluníčka, přinejhorším pak i k rychlému hojení případného poranění.

Otoky a zarudlé výrazy nejsou totiž žádoucí ani sexy podle žádné světové medicíny a ani vkusu mužů napříč planetou. A hlavně podle nás samotných.

Enzymy pomohou i pod tíhou náročných probdělých nocí, neb nemusejí otékat jen utančené nožky.

A nezapomeňte, že překypující zdraví, dobrá nálada a splývavý oděv překryje i těch pár faldíků navíc. Když se lidé dívají na Buddhu, nejvíc ze všeho je fascinuje jeho bohorovný nakažlivě roztomilý úsměv! Více na Morava 24.

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz