Home Rady a návody Jaký dárek ocení všichni novomanželé?

Jaký dárek ocení všichni novomanželé?

by PH
0 comment

Chystáte se právě na svatbu svých známých? Pak nesmíte v žádném případě zapomenout na parádní svatební dar. Tato „povinnost“ mnohé z nás dokáže pěkně vystresovat. Naštěstí vás můžeme uklidnit, protože máme naprosto dokonalý tip na dárek. Jaký?

Opravdu originální řešení

Zapomeňte na tuctové předměty, jako jsou kuchyňské spotřebiče, oblečení pro děti a další tisíckrát omílané nápady. Těch dostanou novomanželé až až…

Co však od nikoho nedostanou, je svatební fotografie na plátně. Nebavíme se však o obyčejné fotografii, kterou by někdo jen tak vytiskl a zarámoval. Řeč je o něčem mnohem sofistikovanějším.

Vy totiž necháte vytvořit portrét podle fotografie. Ten vám nakreslí profesionální kreslíř na základě zaslaného podkladu.

Budete si přitom moci vybrat z pestré palety různých stylů – od realistické olejomalby až po lineart, popart a podobně.

Vážně suprovou volbou je třeba takový portrét ve stylu Simpsonových podle fotky. Jsou-li novomanželé fanoušci této žluté rodinky, pak máte vyřešeno! To se však nemusí týkat pouze svateb. Daný nápad stejně tak potěší i během narozenin, svátků, výročí a dalších příležitostí.

Když už jsme u dárků pro různé události, hodí se zmínit i portrét domácího mazlíčka. Máte ve svém okolí pejskaře či milovníky dalších druhů mazlíčků? Pak jste na správné adrese!

Za patnáct minut máte naklikáno

Celý proces tvorby obrazu je velmi snadný. Stačí si pouze rozkliknout webové stránky oblíbeného e-shopu pod výše vloženými odkazy. Poté si zvolte styl, podklad (malířské plátno, puzzle, obal na mobil nebo malování podle čísel), nahrajte kýženou fotografii a svou volbu potvrďte. Práce na deset až patnáct minut.

Ve finále napište svou adresu, zaplaťte (několik stovek korun) a počkejte si několik málo pracovních dní. Tak snadné to je.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz