Home Magazín Rychle, jednoduše a precizně aneb čistota až do hloubky kdekoliv!

Rychle, jednoduše a precizně aneb čistota až do hloubky kdekoliv!

by ona
0 comment

Každé auto si zaslouží trochu lásky a péče, která vám však nemusí přinášet žádné obtíže. S kvalitní autokosmetikou a hloubkovým vyčištěním se vaše vozidlo promění v dokonalý klenot. Užijte si skvělé výsledky a zároveň myslete na svou peněženku!

Chcete svému vozidlu dopřát tu správnou péči, která obnoví jeho interiér zpět do lesku a zároveň mu poskytne ochranu proti novým znečištěním a neestetickým škrábancům? Po zimě je pravděpodobné, že sedačky a koberečky nemálo utrpěly. Je načase jim dopřát důkladné čištění a zbavit se nečistot uvězněných v hlubokých vláknech. A to nejlepší na závěr – nemusíte kvůli tomu vozit auto do čistírny. Čištění zvládnete sami, rychle a precizně na zahradě, na sídlišti nebo na chalupě.

Rychle vyčištěný interiér auta – kdekoliv!

Už jste vyklepali koberečky a pořádně vysáli sedačky? Pak přichází na řadu další pomocník, kterého po zimě pravděpodobně využijete i doma nebo na terase. Sedačky mají paměť – ukládá se do nich každá rozlitá limča, ukápnutá zmrzlina, pot i pachy mokrých mazlíčků. To vše ale můžete celkem snadno z čalounění dostat.

Výkonný aku tepovač SE CompactBattery si vás získá nejen díky svobodě pohybu, ale také díky skvělému výkonu, se kterým vlákna sedaček, koberečků i potahu v kufru vyčistíte opravdu do hloubky. Velikou výhodou je možnost využití stroje bez přístupu k elektrické zásuvce. Baterie 18 V zajistí energii až na 24 minut. Dlouhá a ohebná sací hadice s vnitřní hadicí na čisticí prostředek zaručují velké pohodlí a flexibilitu při čištění i na těžko přístupných místech. Hravě tak zvládnete autosedačky, čalounění na zahradním nábytku i kobercích. Po práci stačí spustit funkci hygienického proplachu. Ten odstraní nečistoty z přístroje a hadice, takže zabraňuje vzniku bakterií a zápachu. A tepovač je opět připraven vám posloužit.

Mrkněte na možnosti tepovače:

Wellness pro auto!

Aby auto dobře sloužilo, reprezentovalo, a hlavně stále vám dělalo radost, můžete mu dopřát takový malý wellness. Stejně jako pleť vaší drahé polovičky si i interiér vašeho miláčka žádá menší péči. Věřte, že využití autokosmetiky rozhodně nebudete litovat!

Čistič interiéru auta Kärcher RM 651 vás potěší zejména, pokud hledáte univerzální čistit, který použijete jak na sedačky, palubku, displeje či umělou kůži. Účinně odstraňuje pachy a nečistoty, jako je špína, otisky prstů, mazací filmy, zbytky jídla a pití, stejně jako sluneční krém.Zároveň s jeho použitím předcházíte znečištění v takovém rozsahu. Jeho příjemná citrónová vůně navrátí do vašeho auta svěžest.

S čističem autoskel Kärcher RM 650 se podíváte na zoubek i odolným nečistotám, jako jsou mastné otisky prstů. Využijete jej i na zrcátka, čelní skla nebo světlomety, protože si bezvadně poradí i se zaschlým hmyzem a ulpívajícími emisemi.  Na sklech nezůstanou šmouhy ani odlesky. Použitím prostředku předcházíte i opětovnému velkému znečištění. Takže budete mít dlouho krásný výhled a přehled.

Na palubní desce se kromě špíny a mastným flekům chceme vyhnout ještě jedné nepříjemnosti – škrábancům. Občas stačí ale jeden neobratný pohyb s klíči nebo dlouhými nehty a rýha je na světě. S čističem palubní desky Kärcher RM 652 hloubkově odstraníte špínu a zároveň i plastový povrch chráníte před vodou i nečistotami. Díky UV ochraně zpomaluje žloutnutí a ztrátu barvy. Navíc skryje i jemné škrábance, takže kokpit vašeho auta zůstává déle krásný.

Více informací o pomocnících naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz