Home Magazín Hubatá černoška zná recept, jak vybírat dárek

Hubatá černoška zná recept, jak vybírat dárek

by czeko
0 comment

Zná to snad každý… Kamarádka, kamarád, kolega nebo někdo z rodinných příslušníků slaví narozeniny, má svatbu nebo jinou událost a my absolutně netušíme, co mu koupit. A hlavně, kde vůbec začít… Internet i kamenné obchody jsou sice přeplněné dárky a náměty, ale jak právě v tom velkém množství „všeho“ najít ten pravý? Přinášíme několik tipů, jak si s tím elegantně poradit.

Při pátrání po tom správném dárku máme zpravidla dva „záchytné body“, od nichž se můžeme odrazit. Tím prvním je konkrétní osoba oslavence a tím druhým příležitost, ke které má dárek obdržet. Zatímco většina e-shopů rozděluje svou nabídku podle druhu zboží (zda jde o televize, kuchyňské roboty, polštáře, hrnky, skleničky apod.), tak třeba e-shop s dárky Hubatá černoška na to jde přesně opačně. Ptá se v prvé řadě právě na to, co i nás nejvíce zajímá – komu dárek potřebujeme koupit a k jaké příležitosti.

Ohledně příležitostí může jít třeba o jmeniny, svátek zamilovaných, svatbu, odchod ze zaměstnání či do důchodu, výročí seznámení, Vánoce nebo nejčastěji narozeniny. Pakliže jde o kulaté narozeniny, pak těm se Hubatá černoška věnuje doslova do detailu. Můžete tak u ní koupit dárek k padesátce, šedesátce, čtyřicítce atd. Nejenže Vám doporučí, co by se pro daný věk jako dárek výborně hodilo, ale řada dárků také zmíněnou číslovku obsahuje. A to nejen padesátku, šedesátku, sedmdesátku apod., ale často i rok narození oslavence (např. knížka Můj rok 1968, ponožky pro ročník 1978, sklenička na víno „dobrý ročník 1958“ atd.).

Dobře se dárky vybírají také podle dalšího způsobu – konkrétně podle toho, komu přesně je určen. Některá povolání jsou tak specifická, že existuje široká nabídka dárků přímo pro ně. To platí zejména pro dárky pro učitele či učitelku, pro šéfa nebo šéfovou, pro řidiče, hasiče, policisty atd. Dobře se vybírá také tehdy, jestliže obdarovaný provozuje nějaký sport nebo koníček, který opět otevírá nové možnosti dárků – pro fotbalistu, cyklistu, tenistu, motorkáře, myslivce, rybáře, kutila… Další možností, jak si výběr toho správného dárku usnadnit, je rodinná příslušnost, kdy víme, že chceme dárek pro babičku, dědečka, maminku, pro taťku nebo třeba i pro přítele, přítelkyni, kluka, holku a spousta dalších možností k výběru.

V kategoriích se pak prolínají různé tipy na dárky, které v případě Hubaté černošky jsou skutečně neokoukané, vtipné a jednoduše originální. Objevíte jak dárky možná trochu očekávané (ovšem i ty mají v originálním provedení), jako jsou třeba dárková vína, kuchyňské zástěry, vtipné hrníčky s potiskem, dárkové polštáře, kosmetické balíčky apod. Ale vedle toho tu jsou doslova kuriozity, které zaujmou snad každého. Mají tu třeba osobní alarm pro ženy či důchodce, příruční trezor ukrytý v anglickém slovníku, vtipné chrochtající prasátko do ledničky, nic v plechovce (pokud by náhodou dotyčný nechtěl „nic“), oblíbený mluvící dálkový ovladač na muže i ženy, žertovné toaletní papíry s vtipy nebo bankovkami, hůl s držákem na flašku a zvonkem, panáky i sklenice ve tvaru lebky, společenské hry pro dospěláky a stovky dalších dárkových tipů.

Pokud tedy také Vy řešíte otázku, jak dárek k narozeninám nebo jiné příležitosti či události vybrat, určitě Vám pomůže začít vybírat podle osoby oslavence. Jistě Vás to nasměruje k tomu pravému dárku.

 

 

 

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz