Sobota, 3 června, 2023
Domů » Těhotenská móda maminkám sluší a zvýrazňuje jejich křivky

Těhotenská móda maminkám sluší a zvýrazňuje jejich křivky

by Emma Nová
0 comment

O těhotenské módě se často říká, že sází spíše na praktičnost a co se slušivého designu týče, není zrovna o co stát. Budoucí maminky se poté děsí, že s kulatým a viditelným bříškem budou muset nosit něco, co se jim nelíbí. To ale vůbec není pravda! I oblečení pro těhotné ženy sází na přitažlivý design, zviditelňuje krásné ženské křivky a maminkám zajišťuje maximum pohodlí.

I maminky mohou nosit, co se jim líbí

 

Těhotenské oblečení je navrženo tak, aby budoucím maminkám dokázalo zajistit především pohodlí. Nejedna žena by nám dala za pravdu, že v tomto období jsou mnohem náchylnější na nekvalitní materiály, citlivá pokožka reaguje na syntetiku a nastávající maminky hledají skutečnou kvalitu. Ta je navíc podtržena přitažlivým designem a slušivými střihy, díky kterým i těhotné ženy mohou nosit to, co se jim líbí, co je jim pohodlné a v čem se cítí zkrátka dobře.

Móda, kterou nemusíte příliš řešit

 

Pokud byste se zeptali těhotných žen, jaké oblečení nosí nejraději, s největší pravděpodobností by vám odpověděly, že u nich na celé čáře vyhrávají těhotenské šaty. A rozhodně se není čemu divit! Těhotenské šaty lze nosit jak na doma, kdy si maminky příliš nechtějí lámat hlavu nad tím, co si na sebe obléknou a jde jim především o pohodlí, hodí se i do práce, na nákupy nebo zkrátka kamkoli, kam se ženy chtějí oblékat slušivě a žensky. Výhodou šatů je skutečnost, že nemusíte příliš řešit, co k nim – v horkém počasí je lze nosit samostatně, když je chladněji, lze pod ně obléknout legíny nebo teplejší punčochy.

Když je zima, buďte v teple

 

Počasí je mnohdy nevyzpytatelné a dokáže nás nemile překvapit. Těhotenská bunda je skvělým parťákem do nepohody. Maminku zahřeje, zajistí pohodlí, zároveň díky šikovně navrženému střihu zvýrazní bříško a ženě zalichotí. S kvalitní bundou vám ani v té nestudenější zima rozhodně zima nebude!

Redakce doporučuje

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz