Home Bydlení S bytovým textilem k útulnému domovu

S bytovým textilem k útulnému domovu

by czeko
0 comment

Jste přesvědčení milovníci všeho jednoduchého a přenášíte to i do interiéru vlastního domu, ale stále se nějak necítíte dostatečně doma? Možná jste to vzali příliš od podlahy a zavrhli jste nebo možná jen podcenili kouzlo a efekty správně vybraného bytového textilu? Že záclony a ubrusy nejsou nic pro vás? Zapomeňte na ty, které jste vídali u vašich prarodičů v dobách hluboké totality a vsaďte na moderní trendy, ty se dotýkají i bytového textilu a doplňků.

Návrat k záclonám

S nástupem žaluzií mnozí zcela zavrhli záclony a dbají na jednoduchý design, bez záclon ale některá okna opravdu nevypadají dobře. Zejména jsou to tedy klasická bílá plastová okna, těm dobře zvolené záclony, ideálně doplněné o vhodné závěsy skutečně propůjčí zcela jiný a neotřelý vzhled a z jinak až sterilního pokoje dokáží vykouzlit nesmírně útulné místo. Dejte jim proto zase šanci a zkuste vybrat některý z jednoduchých vzorů přesně na míru vašemu interiéru.

Ubrus patří na stůl nejen o svátcích

S ubrusy je to podobné jako se záclonami, v mnohých domácnostech je již vidíme jen o Vánocích či jiných svátcích, kdy ubrus na stole jednoduše značí nějako výjimečnou událost, ale proč? Vždyť i ubrusy patří mezi bytových textil, jenž dokáže v krátké chvíli proměnit zcela celkový dojem z místnosti, kde je umístěn. S blížícím se podzimem může podtrhnout barevné podzimní dny a vnést do vašeho domu příjemnou atmosféru. Nemusí se vždy jednat o velký ubrus, velmi oblíbené jsou i běhouny do středu stolu a pěknému stolu budou slušet i jednotlivá látková prostírání.

Malé detaily, velké změny

Někdy i skutečně malé věci mohou interiér zcela proměnit, příkladem jsou například povlaky na polštáře. Párkrát v roce je prostřídáte s ohledem na roční období či momentální náladu a váš obývací pokoj se během pár minut převlékne do nového. Nebude vás to stát ani příliš peněz a efekt může být skutečně velký. Stejnou službu udělají i přehozy na sedací soupravy. Zkuste i vy proměnit váš dům či byt ve skutečný domov pomocí vhodně vybraného bytového textilu a pár dalších doplňků, výsledek vás jistě příjemně překvapí.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz