Home Bydlení Garážová vrata mohou být ozdobou vašeho domu

Garážová vrata mohou být ozdobou vašeho domu

by czeko
0 comment

Kolikrát denně otevřete dveře, garážová vrata nebo okno a myslíte na to, co děláte? Většinou tyto součásti našich domovů i práce považujeme za samozřejmost a moc si jich nevšímáme. Když nás ale zaujmou na první pohled, zaslouží si pozornost.

Jako neviditelné

Netýká se to jen našich dveří a našich vrat, ale i těch ostatních. Při procházce nebo cestě autem si okolí automaticky prohlížíme a naše očí přitahují velké plochy, jako jsou stěny domů nebo právě garážová vrata. Ve starší zástavbě jsou často oprýskaná a plná rzi, se stopami kdysi jasné barvy. U novostaveb vypadají dobře a září novotou, jsou si však často podobná a tak trochu nudná. Majitelé domů si zpravidla neuvědomují, jak velký podíl mají jejich vrata ke garáži na celkovém dojmu z okolí domu. Změnit jejich vzhled a udělat z nich ozdobu domu přitom nemusí být složité.

Moderní technologie pro design

K úpravě panelů garážových vrat lze využít moderní technologie pro skvělý výsledek. Digitální tisk garážových vrat na ně umožňuje natisknout nejen imitaci dřeva, betonu nebo abstraktní vzory, ale také různé obrázky a návrhářské motivy. Oblíbený je individuální design, který je podle vašich představ, třeba fotografie z dovolené nebo oblíbeného místa, malůvky vašich dětí nebo čtyřnohý hlídač v nadživotní velikosti. Vrata ke garáži se tak stanou jedinečnou ozdobou celého domu, protože to nebude jen velká plocha bez nápadu, ale téměř umělecké dílo. Obdivovat je budou nejen sousedé, ale i náhodní kolemjdoucí a vás přivítají při každém návratu domů.

Nudná šedá nebo bílá vrata samozřejmě také poslouží a zajistí ochranu garáže a věcí v ní před vrtochy počasí i zloději. Vrata s originálním motivem ale navíc udělají radost při každém pohledu a odliší vás od okolních domů, nikdo jiný stejná mít nebude.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz