Home Zdraví Dopřejte svému tělu Karnitin a Biosil. V novém roce budete plni energie a posílíte imunitní systém

Dopřejte svému tělu Karnitin a Biosil. V novém roce budete plni energie a posílíte imunitní systém

by PH
0 comment

Každé malé dítě ví, že vitamíny a minerály jsou pro lidský organismus nezbytné. Zejména v zimním období je nejvíce ohrožen a je nutné nadopovat ho blahodárnými látkami. Jinak budete unavení, ve stresu a rychleji onemocníte.

Zimní měsíce jsou nekonečně dlouhé a člověk ztrácí chuť pracovat, cvičit a normálně fungovat. Trpí nejen jeho duševní stránka, ale i jeho vlasy, nehty, zuby nebo pokožka. Nenechte nic náhodě a objednejte si doplňky stravy, díky nimž poznáte, co je zdraví a krása. Přírodní produkty dodají vašemu tělu potřebnou vitalitu a zažijete doslova znovuzrození.

Dbejte na správný metabolismus

Pokud se potýkáte s problémy spojenými s metabolismem, podívejte se na internetové stránky e-shopu Gigalérna, kde si objednáte doplněk stravy Karnitin+Chrom. Tento přírodní produkt udrží normální hladinu glukózy v krvi, podpoří normální metabolismus makronutrientů a bílkovin. Nemluvě o tom, že se postará o ideální funkci nervového systému. Ihned pocítíte příval energie. Jedná se o výrobek, který neobsahuje konzervační látky ani lepek a je vhodný při hubnutí a fitness programu.

Zdravé vlasy a nehty na dosah ruky

Patříte-li mezi jedince, kteří se od přírody nepyšní krásnými vlasy, nehty a špatně odolávají stresu, jistě oceníte cenově dostupný doplněk stravy BIOSIL. Přírodní produkt od Naturvita obsahuje vitamín H neboli biotin, zinek a kyselinu pantothenovou. Pravidelné užívání zajistí normální stav pokožky, vlasů, sliznic a správný chod nervové soustavy. Díky zinku budou vaše kosti, pleť, nehty i zrak v optimální kondici. Rovněž vás ochrání před oxidativním stresem a zlepší vaši výkonnost. Tento produkt ocení i lidé, kterým vypadávají vlasy a necítí se v dobrém psychickém rozpoložení. Zvýšení sebevědomí máte doslova na dosah ruky.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz