Home Bydlení Na jaké detaily nesmíte zapomínat, pokud toužíte po elegantní domácnosti?

Na jaké detaily nesmíte zapomínat, pokud toužíte po elegantní domácnosti?

by PH
0 comment

Dokončujete právě výstavbu nebo rekonstrukci svého nového domova? Pak určitě chcete, aby byl každý sebemenší detail dotažený k dokonalosti. K čemu vám bude nejmodernější nábytek, když pod ním bude zašlý koberec? K čemu vám budou nádherně udělané stěny, když je budou rušit staré plastové vypínače? A právě vypínače mnoho lidí podceňuje. Jaké zvolit?

Vypínače jako designový skvost

Zapomeňte na doby, kdy jediným dostupným vypínačem byla typická plastová „kostka“. Ta dnes již působí velmi levným a nevkusným dojmem. Na trhu totiž najdete bezpočet opravdu elegantních provedení, která potěší i nejnáročnější zákazníky a milovníky designu.

Mezi oblíbené varianty patří třeba vypínače Legrand / vypínače ABB / vypínače a zásuvky Schneider. Ihned na první pohled si všimnete, že jsme se od starých kostek posunuli o pořádný kus dále.

Originální design není to jediné, co byste měli brát v potaz. Důležitou součástí dokonalého prostoru je i adekvátní souhra barev. Co se týče vypínačů, snažte se dodržovat klasické pravidlo kontrastů. Máte-li bílé stěny, tyto doplňky by měly být černé (případně tmavě šedé). V rámci každé místnosti není dobré kombinovat příliš různých druhů barev. Méně je někdy více.

Prohlédněte si vše online

Sháníte zrovna vypínače a zásuvky? V tom případě zajisté nechcete kvůli takovým detailům objíždět celé město a trávit hodiny v obchodech. Raději si uvařte kávu, sedněte k počítači a mrkněte se na webové stránky jedněch z největších hráčů na trhu s elektronikou – K&V Elektro.

Ihned se před vámi objeví stovky moderních vypínačů od různých značek, a to včetně všech důležitých informací k nim (rozměry, druh připojení, moduly a podobně). Snadno si tak objednáte veškeré potřebné pomůcky a za několik málo dní si je vyzvednete u dveří.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz