Home Rady a návody Chcete vypilovat svou úroveň němčiny? Pak jste tady správně!

Chcete vypilovat svou úroveň němčiny? Pak jste tady správně!

by czeko
0 comment

Němčina je mateřským jazykem více než 100 milionů lidí a celkově německy mluví 15-20 % lidí. Již dlouhou dobu se chcete tímto světově rozšířeným jazykem naučit? Nebo jste se o to již pokoušeli, ale nebylo to efektivní a nikdy jste to nedotáhli do konce?

Pak jste tady správně! Ať už jste začátečníci, nebo pokročilí, chcete individuální lekce, nebo dáváte přednost skupinové výuce, v naší jazykové škole si můžete vybrat kurz němčiny, který Vám bude nejlépe vyhovovat a díky kterému uvidíte Vám to půjde samo!

Jakým způsobem u nás můžete němčinu studovat? Například ve skupinových kurzech!

Kurzy němčiny nabízímeformou skupinových i individuálních kurzů. Skupinové kurzy se rezervují na délku jednoho semestru, během kterého se studenti účastní 20 lekcí. Lekce trvají 90 minut a probíhají v naší jazykové škole v Brně v odpoledních a večerních hodinách.

Otevřeny máme kurzy němčiny pro začátečníky, středně i více pokročilé. Vaši počáteční úroveň jazyka ověříme pomocí rozřazovacích testů, díky kterým zaručíme, že budete studovat ve vhodné skupině a docílíte tak adekvátního progresu.

Maximální počet účastníků ve skupinových kurzech je 15, většinou Vás v něm však bude 5-10. Do skupinového kurzu němčiny se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu roku, přičemž jeho cena Vám bude adekvátně snížena. Časový úsek sloužící ke splnění stanoveného reálného cíle, kterým je posunutí studentů o jednu jazykovou úroveň, je 1 rok, tedy jazykový kurz PELICAN o počtu 40 lekcí.

Individuální kurzy

Myslíte si, že skupinové kurzy pro Vás nejsou to pravé? Můžete využít naší nabídky individuálních kurzů němčiny. Individuálních kurzů se účastníte jen Vy a lektor a osnovy jsou Vám tak šité na míru. Můžete si vybrat mezi 60minutovými a 90minutovými lekcemi a čas probíhání lekcí je čistě na Vaší domluvě s lektorem, který Vám bude do 5 dnů po odeslání přihlášky přiřazen.

Lekce budou probíhat minimálně 4x měsíčně a je čistě na Vašem uvážení, jestli budete chtít kurz zaměřit na zlepšení komunikačních dovedností, přípravu ke zkouškám či zlepšení se v nějaké konkrétní oblasti němčiny. Individuální výuka němčiny může probíhat formou F2F i online.

Osobní individuální kurzy němčiny probíhají v učebnách naší jazykové školy v centru Brna, máte však možnost zvolit pohodlnější způsob výuky, protože online hodin se můžete účastnit odkudkoliv.

Zaujaly Vás kurzy němčiny a máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat přes kontakty, které naleznete na našich webových stránkách, nebo se za námi stavte rovnou ve škole PELICAN v samém centru Brna, na Lidické 9. Budeme se na Vás těšit!

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz