Home pro Ženy Lesk na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss

Lesk na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss

by czeko
0 comment

Také jste si všimli, že poměrně rychle ztrácíme opálení? Stačí, když přestane slunce ukazovat tolik svou sílu, a krásně opálené paže, nohy, hruď i tváře jsou ty tam. K podzimu patří také změna v líčení. Naše pleť je světlejší než v létě, čemuž je dobré se přizpůsobit.

Vymeňte make-up za svetlejší

Sousta z nás používá ke sladění a sjednocení pleti make-up, i když nemáme problémy s akné. Počkejte ještě pár týdnů a zamiřte do drogerie, kde si vyzkoušejte na zápěstí make-upy a vsaďte na ten, který bude k barvě pokožky nejvíce ladit. Vnitřní strana zápěstí je ideální, pokud nechcete z jakýchkoli důvodů zkoušet vzorek přímo na pleť. Tím předejdete nepříjemně výraznému obličeji, který je na podzim nepřirozeně oranžový nebo žlutý.


Vyzkoušejte nový lesk na rty

Podzimní barvy vpusťte na rty i oči. K velmi kvalitním a trvanlivým, co se týče výdrže a otěruvzdornosti, patří lesk na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss. K dostání je v mnoha odstínech, a tak si snadno vyberete ten, který vám bude ladit k pleti. Na podzim je fajn volit barvy laděné do cihlově červena, příjemné fialové nebo hnědé.


Rozzařte oči zlatými a cihlově červenými stíny

Chcete-li i oči líčit v barvách podzimu, nebojte se různým odstínem zlaté barvy. Krásná je také bronzová, která se přehoupuje až do cihlově červené. Při stínování oka ale vždy myslete na denní dobu, při které budete stíny nosit. Pro denní použití je přirozenější oční víčka jen lehce zbarvit, dodat pohledu jiskru. Pokud se líčíte na večer, tady si můžete dovolit barev sytějších.


Zkuste také vyměnit černou řasenku a tužku na oči za jemnější hnědou. Uvidíte, že budete působit jemněji a mileji. V posledních týdnech je na očích hvězd často vidět tvz. vnitřní líčení oka. Stačí, když tužkou zvýrazníte nejen vnější koutek oka nebo spodní víčko pod řasami, ale tužku použijete ke zvýraznění spodního víčka zevnitř.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz